Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati liecina, ka šodien Liepājā vārda dienu svin 111 Andi un 15 Zeltītes.

Šodien sveicam jauno uzņēmēju, zemnieka dēlu Andi Ronkaiti. Par sevi viņš saka, ka, lai arī kāds būtu, viņš noteikti nav bēdīgs. Andis ir kaislīgs auto sporta fans. Viņš ar nepacietību gaida sniegu un salu, bet līdz tam ir vēl viens treniņš rudens trasē. Andis arī ir viens no interneta vietnes AllCars.lv idejas autoriem.
Savu vārda dienu Andis plāno svinēt mierīgā garā tuvāko draugu lokā. Viņš uzskata, ja svētki iekrīt darba dienā, tad jāsvin prātīgi, lai nākošajā dienā bez problēmām varētu doties uz darbu. Bet citiem svētkos viņš dāvina tikai un vienīgi noderīgas lietas.
Andis Liepāju uztver kā mierīgu pilsētu ar nemierīgiem iedzīvotājiem un nebeidzamām izklaidēm. Savukārt pilsētas nākotni redz jauniešu rokās, jo viss esot atkarīgs no jaunajiem uzņēmējiem un citiem līdzcilvēkiem, kuri varēs konkurētspējīgi attīstīt pilsētu.
Pārējiem gaviļniekiem Andis Ronkaitis novēl vienmēr atcerēties, ka draugi ir galvenā vērtība un bez viņiem būtu grūti ko dzīvē sasniegt.
Sveicam arī Liepājas Valsts tehnikuma studentu Andi Neilandu, kurš nākotnē tiecas pēc inženiera diploma un profesijas.
Vārda dienā neko īpašu nav ieplānojis, tikai pasēdēšanu mājās ar tuvajiem. Viņš uzskata, ka nav būtiski savos svētkos aiziet kaut kur "tusēt”, bet svarīgi tos ir pavadīt ar sev mīļiem cilvēkiem. Dāvanas citiem Andis piemeklē pēc situācijas, atkarībā no tā kas gaviļnieks viņam skaitās – draugs, ģimenes loceklis, paziņa.
Liepāja ir Anda mājas, viņa ielas, viņa atmiņas. Andis atklāj - ja nākotnē arī kādreiz gadīsies būt prom, viņš vienmēr ilgošoties pēc Liepājas. Bet savu nākotni labprāt saistītu ar pilsētu, kurā dzīvo, gribētos šeit palikt, kaut arī māc šaubas, ka tas varētu nebūt no vieglajiem dzīves uzdevumiem.
Savukārt pārējiem 21. novembra gaviļniekiem Andis Neilands novēl, lai dzīve vienmēr būtu interesanta.