Jaunā konservatīvā partija ceturtdien iesniedza savu deputātu kandidātu sarakstu Liepājas pilsētas pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 2021.gada 5.jūnijā.

Kā saraksta līderis izvirzīts bijušais KNAB darbinieks, šobrīd 13. Saeimas deputāts Uldis Budriķis (attēlā). Otrs sarakstā ir LSEZ "DG Termināls" izpilddirektors Ivo Tikums, tālāk seko uzņēmējs Guntars Hartmanis, Baltijas Starptautiskās akadēmijas lektors Andris Kūla. Pirmo piecinieku noslēdz mūzikas pedagoģe Ilze Franko.

Uldis Budriķis: "Mēs piedāvājam alternatīvu, skatu ārpus Rožu ielas sienām. Mēs redzam, ka lietu kārtošana un saimniecība esošā gultnē ilgtermiņā nebūt neveicina pilsētas ilgtspēju, tāpēc šīs vēlēšanas ir izšķiršanās par idejām, pilsētas ambīcijām un nākotni. Pasaules līmeņa investīcijas "Metalurga" teritorijā? Esošai Domei intereses nebija – atteica, mums ir – cīnīsimies līdz galam, atjaunosim sarunas. Vai jāatdzīvina dzīvojamais fonds, investējot īres namos? Ir! Vai politiķiem jāpārvalda osta? Nē, profesionāļiem! Nenoliedzu, ka ir labas lietas izdarītas, kas būtu bijušas jāizdara jebkurai vadībai, tomēr no tā nebūs jēgas, ja liepājnieki būs Rīgā vai ārzemēs. Tāpēc veidojam piedāvājumu jaudīgākai un atvērtākai ekonomikai, kā arī atbildīgākai bērnu politikai."

Ar sesto kārtas numuru kandidēs loģistikas speciālists Kaspars Mūrnieks, tālāk Liepājas Valsts tehnikuma pasniedzējs Edgars Vespers, jauno tehnoloģiju entuziasts un robotu treneris uzņēmumā SIA "Tet" Andis Neilands, ārsts un uzņēmējs Uldis Eglītis, mūziķis un grupas "Līvi" dibinātājs Juris Pavītols, uzņēmējs Aldis Jaunbrūns, Ostas kapteiņa dienesta darbinieks – locis Arvis Drīliņš, loģistikas atbalsta speciāliste Jana Hartmane, "KVV Liepājas metalurga" darbinieks Aivars Kokainis. Ar 15. numuru sarakstu noslēgs Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Modris Helds.