Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 16 Sāras, 3 Kamilas, 12 Jautrītes un 1 Digna. Dzimšanas dienā sveicam Andi Neilandu.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Cilvēku labi raksturo darbs, kuru viņš dara. Esmu Lattelecom palīdzības dienesta operators, kurš telefoniski risina klientu likstas ar pakalpojumu darbību vai konsultē dažādos tehniskos jautājumos.

Studēju, kas vasarā ir mazāk aktuāli. RTU (Rīgas Tehniskā universitāte) mācos reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženieru fakultātē. Vasarā no skolas atpūšos, bet mācību mēnešos, sestdienu naktīs, kāpju autobusā un braucu uz Rīgu.

kas tev ir aktuāls?
Aktuāla ir studiju maksa (smejas). Gada maksa studentam ir kā ļaunais bubulis. It kā zini, ka ļaunuma tur īsti nav, bet tāpat ir neomulīgi. Bez studiju apmaksāšanas un skolas beigšanas vēl ir darbs, bet tā ir ikdiena. Dotajā brīdī nekas ievērības cienīgs nav plānots un nav arī gadījies.

Kas ir neatņemama vasaras sastāvdaļa?
Neatņemama vasaras sastāvdaļa ir lietus. Varbūt kādam nepatīk negaisa dienas, bet tad vismaz nav karsts un dienas noskaņa ir pilnīgi savādāka. Nesakiet, ka ārā nevar iet negaisa laikā – ne tikai var, bet vajag. Liepājniekus lietus un vējš "neķer".

Kādas grāmatas ir tavā grāmatu plauktā?
Ar papīra grāmatām gan maz aizraujos cenu dēļ, bet telefonā ir vairākas elektroniskās grāmatas, piemēram, Neil Gaiman grāmata "American gods" un Mario Puzo "Godfather". Vēl grāmatu plauktā stāv grāmata "The last Wish", autors Andrzej Sapkowski.

Kāds ir tavs hobijs?
Esmu cilvēks – hobiju karuselis. Man domas mainās pa mēnešiem, ar ko dzīvē gribu nodarboties. Vienu mēnesi spēlēju bumbu un sportoju. Citu mēnesi pieskaros savai ģitārai, bet citu dienu tas var būt boksa maiss, pa kuru uzsitīšu "draudzīgu pliķi". Šādu neizlēmību uzskatu par sliktu tikai tāpēc, ka no šīs dažādības meistars neesmu nevienā no šīm aktivitātēm. Nesen sāku iet uz sporta zāli, bet, kad pieķeršos atkal noputējušajam stīgu aparātam nav zināms. Pastāvēs, kas pārvērtīsies!

Kas ir Liepājas galvenā iezīme?
Liepājas galvenā iezīme ir tā, ka mēs esam galvaspilsēta, bet Rīga ir Vidzemes centrs. Liepājnieki zina, ka labākas pilsētas nav un nebūs. Liepāja ir lepna ar liepājniekiem, kuri ir ne mazāk lepni kā pati pilsēta. Ir jau arī iemesls lepoties!

Kura vietā Liepājā ir tava svētnīca?
Slidīgs jautājums. Atkarīgs, protams, no mērķauditorijas, kas šo lasīs. Mājas, protams, ir vissvētākā vieta. Tā ir mana pils, un tur jūtos labi, bet sevi šķīstīt dodos uz nakts klubu "Fontaine palace" rokmūziku klausīties. Bieži to nedaru, bet reizi pāris mēnešos sanāk. Tas ir ceļš uz templi, kur mūzika "dod pa kājām", un tur ir mans patiesais Budas ceļš, jo liepājnieks bez roka ir tas pats, kas Olimpiskās spēles bez lāpas!

Kā uzburt svētku sajūtu?
Svētku sajūtu uzbur cilvēks pats un kompānija, kas ir apkārt. Pareizo cilvēku kompānijā īsti pat nav jācenšas, joki paši mūs atrod, un brīžiem liekas, ka varētu grāmatu sarakstīt par to, ko sanāk pajokot.

Svētku sajūtu rāmī neieliksi. Katram tā ir ar savu toni, vajag tikai mācēt to krāsot. Vislabāk to var izdarīt, svētku brīdi radot kopā ar saviem tuvākajiem. Metode varbūt jau daudzreiz dzirdēta, bet, kas darbojas, tas darbojas.

Tavs novēlējums visiem šis dienas gaviļniekiem!
Novēlu gaviļniekiem interesantus svētkus, ar pilnu emociju kokteili! Lai vienmēr ir interesanti!