Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" šodien, 1. jūlijā, atklājusi pieteikšanās procesu lidsabiedrības nesen izveidotās Pilotu akadēmijas 2019.gada rudens/ziemas grupai.

Studenti kļūs par "airBaltic" pilotiem pēc pilna laika programmas pabeigšanas aptuveni divu gadu laikā, informē "Air Baltic Corporation" Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

"airBaltic" lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis norāda: "Pateicoties modernajām "Diamond Aircraft" lidmašīnām, kuru piegādes vēl turpinās, pilnībā jaunam simulatoram, profesionāliem instruktoriem un integrēta gaisa satiksmes pilotu kursa (Integrated Airline Transport Pilot course) sertifikātam, "airBaltic" Pilotu akadēmija ir lieliski piemērota programma visiem Baltijas valstīs dzīvojošajiem, kuri vēlas kļūt par pilotiem. Šī ir vienīgā programma, kas piedāvā augsta līmeņa pilotu apmācības pēc Lidsabiedrību pilotu standarta (Airline Pilot Standard), pēc kuru beigšanas iespējams iegūt darbu kā "airBaltic" pilotiem. Šajā rudenī jau pirmie studenti absolvēs programmu un pievienosies lidsabiedrībai kā piloti."

Tiek plānots, ka "airBaltic" Pilotu akadēmijas rudens grupa savas studijas sāks septembrī, bet ziemas grupa – novembrī. Lai iegūtu papildu informāciju un iesniegtu pieteikumus, lūdzam apmeklēt mājaslapu – http://pilotacademy.com.

Šobrīd "airBaltic" Pilotu akadēmijai ir septiņas apmācību lidmašīnas: sešas "Diamond DA40" un viena "Diamond DA42". Vēl trīs lidmašīnas "airBaltic" Pilotu akadēmijai tiks piegādātas 2020.gadā.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā "airBaltic" ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.