Līgo dienas rītā, 23.jūnijā, Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis devās pie pilsētas operatīvajiem dienestiem, lai pašvaldības vārdā pateiktos drošības un glābšanas dienestu darbiniekiem, kuri svētku laikā rūpējas par liepājnieku drošību, mieru un veselību, informē mēra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Kļaviņa.

"Ir tādas profesijas, kas prasa būt pašaizliedzīgam sava darba veikšanā, neatkarīgi no tā vai ir vasara, ziema, ārkārtējā situācija vai valstī atzīmējamas svētku dienas. Tāpēc ir būtiski novērtēt šo profesiju pārstāvju darba ieguldījumu un rūpes par liepājniekiem arī svētku laikā," sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Liepājas pilsētas pašvaldība jau tradicionāli dodas pateikt paldies tiem dienestu darbiniekiem, kuri Līgo svētku laikā rūpējas par liepājnieku drošību, mieru un veselību. Paši dienestu darbinieki atzīst, ka pašvaldības sarūpēts sveiciens dod svinīgu mirkļa sajūtu, jo visbiežāk šādas dienas izdodas aizvadīt darba steigā, aizmirstot par pašiem svētkiem.

Šogad pašvaldības vārdā domes priekšsēdētājs devās pateikties Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Pašvaldības policijas dežūrdaļas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas dežūrdaļas, Liepājas Reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļas darbiniekiem. Dienestu darbiniekiem Līgo svētku gara stiprināšanai tika sarūpēti sāļie kliņģeri un kvass.

Kā liecina 24.jūnija rīta drošības un glābšanas dienestu statistika, tad šogad svētki Liepājā aizvadīti mierīgi un bez nozīmīgiem starpgadījumiem. "Esmu patiesi gandarīts par liepājnieku atbildīgo attieksmi pret svētkiem un to svinēšanu," atzina Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.