Onkopacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos otrdien,12.jūlijā, pulksten 17.

Tikšanās paredzēta Sociālā dienesta mācību klasē E. Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā.

Tikšanās laikā tiks pārrunātas Liepājas domes līdzfinansētā projekta "Tiklīdz tu dari, tu vari" vasaras aktivitātes – 19. un 20. jūlijā Stendera ielā 5 būs dekupāžas nodarbības (vada Antra Mazika), 26. jūlijā mezglu siešana (Ilze Vainovska), 1., 2., 3.augustā – mandalu pīšana (Sandra Audare).

Biedrība "Dzīvības koks" apvieno esošos un bijušos onkopacientus, kā arī viņu tuviniekus vai citus, kam, saskaroties ar diagnozi "vēzis", ir nepieciešams atbalsts vai kuri šo atbalstu var sniegt citiem. Ja nepieciešams, biedrībā var saņemt krūts protēzes, uz laiku tikt pie parūkas vai galvasšalles, aprunāties, uzzināt par rehabilitācijas iespējām. Šajā vasarā biedrība organizēs divas nu jau tradicionālās atbalsta nometnes "Spēka avots”, kas norisināsies viesu namā "Orinoko” netālu no Kokneses no 31. jūlija līdz 5. augustam un no 14. augusta līdz 19. augustam. Plašāka informācija mājaslapā.

Liepājas nodaļa izveidota 2013. gada septembrī, vadītāja ir Ilze Vainovska (tālr. 28343138). Tikšanās notiek katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 17 Sociālā dienesta mācību klasē E.Veidenbauma ielā 3.