Liepājā 1,3 miljonus eiro no budžeta grozījumiem tērēs bērniem un būvniecības un humanitāriem projektiem, Rietumu Radio šodien intervijā sacīja Liepājas mērs Uldis Sesks.

Visvairāk naudas paredzēts bērnudārza "Kriksītis" rekonstrukcijai, Jaunliepājas primārās veselības centra stāva izbūvei un labiekārtošanai, kā arī Atmodas bulvāra no Kalpaka tilta līdz Turaidas ielai rekonstrukcijai, kam netika iegūta ES struktūrfondu nauda.

Darbus Atmodas bulvārī uzsāks gada pirmajā pusē. Ietetve jau ir izbūvēta, bet vēl jāmeklē nauda citām konstrukcijām.

Bērnudārzā "Kriksītis" pēc rekonstrukcijas vietu skaits palielināšoties par 140, bet Jaunliepājas veselības centra bērni vares saņemt stājas korekcijas pakalpojumu.

"Karostas Beberliņos veidojas ievērojama sporta un atpūtas zona, kam nepieciešams pievilkt papildus komunikācijas. Šim mērķim plānots atvēlet ap 30 000 eiro," sacīja Sesks, "Daugavas" stadionā paredzēts sakārtot treneru telpas, Raiņa parkā sporta laukumiem tiks piebūvetas ģērbtuves un ierīkota videonovērošana, sporta bāzē "Draudzība" Bernātos, kur notiek bērnu un sporta nometnes, tiks mainīti logi, jumti un elektroinstalācija.

Liepājas pilsētas budžeta grozījumus 1,3 miljonu eiro apmēra paredzēts apstiprināt domes sēdē 16.februārī.