Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 39 Žaņi, 27 Aleni un 3 Joreni. Dzimšanas dienā sveicam Sporta pārvaldes vadītāja vietnieci Eviju Mūrnieci.

Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu dzimusi un augusi Liepājā. Pabeidzu Liepājas Pedagoģijas akadēmiju ar maģistra grādu literatūrzinātnē un angļu valodas skolotāja kvalifikāciju. Piecus gadus nostrādāju par skolotāju un sapratu, ka tas nav domāts man. Būt skolotājam ir pārāk liela atbildība, tāda pati atbildība kā audzināt paša bērnu.

Kāda ir jūsu ikdiena?
Kā katrai mammai un sievai, pirmais no rīta ir parūpēties par savu mīļo brokastīm un savlaicīgu došanos dienas darbos. Pārējā diena paiet darbā Sporta pārvaldē, kur ir nepārtraukta saskarsme ar cilvēkiem, darbs ar dokumentiem, dalība sēdēs un sanāksmēs. Vakarā tiek gatavotas vakariņas, ar dēlu vizināmies ar divriteņiem.

Kā sākāt strādāt Sporta pārvaldē?
Pēc augstskolas pabeigšanas un skolotājas karjeras beigšanas, nedaudz pastrādāju Liepājas domē, tad "Laumā", līdz, atsaucoties uz darba sludinājumu avīzē, tieši pirms trīspadsmit gadiem devos uz Sporta pārvaldi un mani pieņēma par speciālisti.

Kas jums savā darbā patīk vislabāk?
Darbā visvairāk saista ikdienas pienākumu dažādība, saskare ar lieliskiem cilvēkiem, iespēja redzēt, kā no padsmitnieka izaug sporta zvaigzne, netieši būt līdzatbildīgai par šo zvaigžņu izaugsmi.

Kurš ir jūsu mīļākais sporta veids?
Skolas laikā ilgus gadus nodarbojos ar vieglatlētiku, vēlāk gandrīz 10 gadus spēlēju volejbolu, bet šobrīd labprāt apmeklēju basketbola spēles, televīzijā skatos gan hokeju, gan F-1.

Kas pilsētas sporta dzīvē tuvākajā laikā ir īpaši izceļams?
Šobrīd aktuāli ir uzsākt jauno gadu pilsētas sporta skolās, kas ir Sporta pārvaldes pārraudzībā un risināt jautājumus, kas saistīti ar SIA "Liepājas metalurgs" bērnu un jauniešu sporta saglabāšanu.

Kura ir jums tuvākā vieta pilsētā?
Ezerkrasta rajons, kurā dzīvoju bērnībā un vēlāk atgriezos, noteikti Jūrmalas parks, Ziemeļu mols.

Kā atpūsties pēc smagas dienas?
Vasarā noteikti vislabākā atpūta ir pie dabas vai SPA apmeklēšana, bet ziemā vislabāk relaksējos gatavojot dažādus ēdienus, tad aizmirstas pilnīgi visas problēmas.

Kas jāpaveic, pirms beidzas vasara?
Tā kā šobrīd esmu atvaļinājumā, tad pēc iespējas vairāk laika vēlos pavadīt ar ģimeni.

Bez kā nav iedomājama dzimšanas diena?
Dzimšanas diena nav iedomājama bez ziediem no tuvajiem cilvēkiem, kopābūšanas ar draugiem un kolēģiem pie bagātīgi klāta galda.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Gaviļniekiem novēlu būt mīlētiem, saprastiem un lutinātiem, un ne tikai dzimšanas dienā, bet vēl jo vairāk ikdienā!