Liepājas Universitātes Lielajā zālē pirmdien, 28.oktobrī, no pulksten 11 līdz 15 notiks konference "Skolotājs–kristietis". Aicināti piedalīties Liepājas un novada pedagogi.

Konferenci vadīs Adventistu Rīgas 1.draudzes mācītājs Ivo Roderts, tās dalībniekus uzrunās bīskaps Pāvils Brūvers, domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde un Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Par radikalizāciju, t.sk. par sektām, reliģiskām kustībām, to pazīmēm un prevenciju savā pieredzē un zināšanās dalīsies pedagoģijas zinātņu maģistre, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vadītāja Vita Kalote.

Tēmu par reliģijas brīvību un cilvēktiesību līdzsvarošanu ar praktiskiem piemēriem analizēs Saeimas Juridiskā biroja juridiskais padomnieks, tiesību zinātņu doktors un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes lektors Jānis Pleps.
 Par ezotērisku pieeju mācību procesā izglītības iestādēs runās teoloģijas zinātņu doktors Aleksandrs Stepanovs, kurš uzskata, ka šī tēma ir divu dziedināšanas fenomenu salīdzinājums. Viens ir saistīts ar maģijas varas ietekmi uz cilvēku, otrs –  ar harizmātisko dziedināšanu, ko saņem kristīgajā baznīcā.
Konferences noslēgumā uzstāsies bīskaps Viktors Stulpins.