Publicitātes foto.

Noslēdzies konkurss uz pirmsskolas izglītības iestādes "Prātnieks" vadītāja amatu. Tas tika izsludināts 2021.gada 22. februārī, amatam bija pieteikušies trīs pretendenti, kurus vērtēja komisija, kurā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki. Ilze Koņušaka (attēlā) ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar ko tika atzīta par piemērotāko kandidatūru, virzīšanai uz apstiprināšanu Domes sēdē 22.aprīlī. I.Koņušakas kandidatūra tiks saskaņota arī ar Izglītības un zinātnes ministriju, informē Liepājas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Darbs izglītības nozarē ir Ilzes Koņušakas aicinājums, kam pamatā ir 19 gadu pieredze pedagoģiskajā un izglītības vadības darbā, gan strādājot kā projektu koordinatorei, gan esot  vadītājas vietniecei un sākotnēji arī pedagogam pirmsskolas izglītības iestādē. Ieguvusi Pedagoģijas bakalaura grādu Liepājas Universitātē un Pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātē.

Pirmsskolas izglītības iestāde "Prātnieks" atrodas Koku ielā 10 un tiks atvērta maija beigās, tajā tiks nodrošināta vieta 214 izglītojamajiem 11 grupās vecumā no 1,5 – 7 gadiem. Šobrīd iestādē tiek gaidīti pieteikumi uz pedagogu vakancēm, plašāka informācija saite.lv/MM7SD.