Noskaidroti arī projekta "Lauvu spēles" ietvaros izsludināto pilsētvides orientēšanās sacīkšu uzvarētāji, kā rezultātā, par trim ašākajām un  precīzākajām lauvas uzdevumu veikšanā tiek atzītas komandas – "2 VAI NEKO", "SARII" un "MAGONES", informē projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

Komanda "2 VAI NEKO" orientēšanās spēli izgājusi 29:51 minūšu laikā, komanda "SARII" 31:51 minūtēs un komanda "MAGONES" 59:53 minūtēs. Visas trīs komandas ieguvušas arī maksimālo žetonu skaitu par pareizi paveiktiem vai atminētiem uzdevumiem.

Lai piedalītos projekta "Lauvu spēles" pilsētvides orientēšanās sacīkstēs bija nepieciešams savā viedierīcē lejuplādēt bezmaksas aplikāciju Google Play vai Apple Store veikalā, kopā ar ģimeni, bērnudārza grupiņu vai klasi iziet orientēšanās maršrutu Liepājā un, ja komandā vismaz viens tā dalībnieks bija bērns vecumposmā līdz 10 gadiem, komandas veikums automātiski tika iekļauts sacīkšu dalībnieku vidū par galvenās balvas – mīkstās rotaļlietas, sarkanā lauvas iegūšanu.

Nosakot orientēšanās sacīkšu uzvarētājus tika ņemts vērā gan tas, cik īsā laikā kopējais orientēšanās maršruts Liepājas pilsētvidē ticis iziets, gan tas, cik daudz uzdevumu, jeb pareizo atbilžu žetonu komanda spēles laikā ir ieguvusi, kā arī, vai vismaz viens no komandas dalībniekiem ir bērns vecumposmā līdz 10 gadu vecumam.

Līdzšinēji "Lauvas spēļu" aplikāciju lejuplādējušas 85 komandas, no kurām tika noteikti arī sacīkšu uzvarētāji.

Neskatoties uz orientēšanās sacīkšu noslēgumu, projekta ietvaros izstrādātā pilsētvides orientēšanās spēle un aplikācija arī turpmāk bezmaksas brīvpieejā būs pieejama ikvienam interesentam Google Play  un Apple Store.

Kā iepriekš informēts, biedrība "KultūrBĀKA", pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta "Ģimenei draudzīgas vides veidošana" ietvaros, realizē projektu "Lauvu spēles". Projekta ietvaros izstrādāts un ģimenēm ar bērniem pieejami divi video stāsti par Liepājas sarkanā lauvas gaitām pilsētā, divas radošās video darbnīcas, kā arī Liepājas pilsētvides orientēšanās spēle un aplikācija, kura bez maksas pieejama un lejuplādējama "Google Play" un "Apple Store" veikalos.

Par visām projekta aktivitātēm iespēja uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem "Lauvu spēļu" Facebook kontā, Youtube kanālā un biedrības  "KultūrBĀKA" sociālo kontu Facebook un Instagram ietvaros.

Visas projektā paredzētās aktivitātes ir bezmaksas un pieejamas plašam sabiedrības un interesentu lokam.