SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" valdes priekšsēdētāja Līga Priedena ir pieņēmusi lēmumu personīgu iemeslu dēļ atkāpties no slimnīcas valdes priekšsēdētājas amata, portālu informēja Indra Grase, slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Saskaņā ar 18.septembrī slimnīcas Padomei iesniegto iesniegumu, Priedena amata pienākumus pārtrauks pildīt šā gada 30.septembrī.


Kā portālu informēja domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova, šobrīd slimnīcas padome vēl konkursu uz valdes priekšsēdētāja vakanci nesludinās, jo "tas ir garš process". Pagaidām tiks pārorganizēs valdes darbs, lai nodrošinātu pakalpojumu nepārtrauktību.


Līgu Priedenu par SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" valdes priekšsēdētāju atklātā balsojumā vienbalsīgi ievēlēja 2022.gada 30.decembrī, amatā viņa stājās no 2023.gada 1.janvāra.


Priedena 2001. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju iegūstot ārsta grādu. Uzreiz pēc rezidentūras beigšanas 2007.gadā ārste sāka strādā Liepājas Reģionālajā slimnīcā kā Fizikālas terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārste, vienlaicīgi strādājot arī kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstegi ievēlēja 2022.gada 30.decembrī, amatā viņa stājās no 2023.gada 1.janvāra.