17.janvārī tika pasniegta Tieslietu ministra balva "Jaunrade tiesiskai Latvijai". To saņēma Liepājas mūzikas vidusskolas absolvents Raivis Kronbergs.

Tieslietu ministra balvu "Jaunrade tiesiskai Latvijai" pasniedz par inovatīvu pieeju savā ikdienas darbā tieslietu jomā, par īpašu un personisku ieguldījumu ministrijas kolektīva saliedēšanā, paaugstinot Tieslietu ministrijas darbinieku motivāciju tiesiskuma stiprināšanā, šogad saņēma Tieslietu ministrijas Administratīvā departamenta direktors, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas absolvents Raivis Kronbergs.

Bijušo melngailieti sveikt bija ieradušies arī pārstāvji no Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas. Meiteņu kora klase balvas ieguvējam veltīja divas dziesmas,  no kurām vienu Andris Kontauts, izmantojot tautas dziesmas vārdus, radīja īpaši šim notikumam un īpaši šim cilvēkam. Kā pateicību par godināšanu, savai skolai Raivis raksta: "Esmu līdz visdziļākajām vīlēm aizkustināts par Jūsu iesaistīšanos manos dzīves un darba mūža notikumos. Es Jūs nekad neaizmirsīšu! Paldies par skolas laikiem, paldies par manis audzināšanu, Jūsu darba ieguldījumu un laika tērēšanu. Ceru, ka tas nav bijis garlaicīgs un nevajadzīgs. Paldies skolai, direktorei Zitai Karlsonei, maniem skolotājiem, skolas biedriem, kolēģiem un Liepājai par kopā pavadītajiem 13 gadiem!!! Īpašs paldies manam skolas biedram, bet tagad jau komponistam Andrim Kontautam par latviešu tautas dziesmas apdari "Pušķots vīrs no Kurzemes"!Paldies par pārsteigumu un apsveikumu, kuru sagādāja Irita Kalēja ar kora klases meitenēm, kuras bija ieradušās, lai sveiktu mani no manas skolas!".


Kā informē Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas metodiķe Irita Kalēja, pagājušā gada 19.novembrī Rīgā, Lielajā Ģildē vērienīgi tika atzīmēta Tieslietu ministrijas 95.gadadiena, kurā muzikālos priekšnesumus sniedza Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas meiteņu koris ar diriģentu Andri Kontautu un solisti Lauru Teivāni, vijolniece Annija Endija Kolerta, pianiste Zanda Loceniece un Liepājas kamerorķestris. Pasākums noslēdzās ar Martina Palmeri Kyrie (no Misa en do menor "Buenos aires") atskaņojumu, kurā bez Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas jauktā kora, akordeonistes Linda Rozentāles un Liepājas kamerorķestra piedalījās arī Tieslietu Ministrijas koris. To visu prasmīgi diriģēja Raivis Kronbergs, kurš melngaiļskolas diriģēšanas klasi pabeidza 1997.gadā.