Gatavojoties Pasaules pretvēža dienai, šodien  Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās vairāki onkoloģijai veltīti pasākumi un tika atvērts jauns izdevums "Onkoloģijas vēstis".

Olimpiskā centra "Liepu zālē" notika preses konference par jaunā izdevuma "Onkoloģijas vēstis" iznākšanu. Savukārt centra vestibilā ikvienam interesentam bija iespēja uzzināt sīkāk, kā savlaicīgi atklāt un novērst onkoloģiskās saslimšanas.

Pasākums bija labi apmeklēts, turklāt uzmanību piesaistīja neparastā instalācija  – cilvēka resnā zarna ar uzskatāmi redzamu zarnas uzbūvi un onkoloģisko saslimšanu dažādos attīstības posmos.

Iedzīvotājus izglītoja Liepājas ārsti: ķirurgs Santa Daukste, onkologs-ginekologs Margarita Vasjutenko un urologi Mārtiņš Silenieks un Igors Carevs.

Bez maksas tika dalīts arī jaunais žurnāls un citi izdales materiāli par to, kā novērst un savlaicīgi diagnosticēt onkoloģiskās slimības.

Jau rakstījām, ka "Onkoloģijas vēstis" izdod Kurzemes onkoloģijas attīstības biedrība, kurā apvienojušies mediķi, lai veicinātu sadarbību starp dažādām specialitātēm, savstarpēju zināšanu apmaiņu sekmīgākai onkoloģisko pacientu diagnostikai un ārstēšanai.