Liepājas Universitāte aicina māksliniekus, mākslas pedagogus un studentus līdz 15. jūlijam pieteikties 9. starptautiskajam mākslas simpozijam – plenēram.

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, simpozijs – plenērs "Abstraktais un konkrētais vizuālās mākslas kompozīcijā" no 20. līdz 27.jūlijam notiks Liepājas Universitātē (LiepU), Kuršu ielā 20.
Simpoziju – plenēru ikgadēji organizē LiepU Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte (HMZF). Tēma katru gadu tiek mainīta, šogad tā ir "Ekspromts".

Nedēļas garumā simpozija dalībnieki strādās darbnīcās, diskutēs par mākslas izglītības aktualitātēm, dalīsies pieredzē, kā arī pirmajā ierašanās dienā iekārtoto savu darbu izstādi papildinās ar simpozija laikā radītiem mākslas darbiem dažādās mākslas jomās.

Šogad simpozija organizatori piedāvā jaunumu – iespēju dalībniekiem pieteikties un vadīt savu tematisko radošo meistardarbnīcu. Dalībniekiem tā ir iespēja papildināt savu profesionālo pieredzi, kā arī iegūt jaunas idejas.

Pieteikuma veidlapu var lejuplādēt LiepU mājas lapā www.liepu.lv (sadaļa "Pētniecība / Zinātniskās konferences").

Interesenti savu dalību var pieteikt līdz 15. jūlijam pie HMZF sekretāres Solvitas Spirģes – Sēnes, tālr. 20369977, e-pasts: solvita.spirge@liepu.lv.