Miljardiem cilvēku visā pasaulē sāk savu dienu ar atspirdzinošu kafijas tasi. Kafijas stūrīša izveide jūsu mājās ir fantastisks veids, kā pārvērst savu kofeīna uzņemšanas ieradumu par pārdomātu brīdi, kas uzlabos jūsu labsajūtu un jūsu interjeru. Šodien mēs aplūkosim lieliska kafijas stūrīša izveides pamatprincipus un to, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotu kafijas automātu.

Apsveriet iespēju iegādāties automātisko kafijas automātu savām mājām


Daudziem no mums automātiskais kafijas automāts piedāvā ideālu līdzsvaru starp vienkāršību, ērtumu, vietas taupīšanu un praktiskumu mājas kafijas stūrītim. Automātiskie kafijas automāti apvieno kafijas malšanas un pagatavošanas procesu vienā vienotā veselumā. Tas nodrošina, ka jūsu kafijas pupiņas ir svaigi maltas. Raita pāreja no pupiņu malšanas uz kafijas pagatavošanu nodrošina neticami ērtu procesu. Turklāt jūs varat samazināt nepieciešamību pēc citiem piederumiem, piemēram, kafijas dzirnaviņām, ja mājās ir maz vietas.

Ja jūtaties īpaši izsmalcināti, izvēlieties tādu, kurā ir piena putošanas iespēja. Tas ļaus jums paplašināt savu kafijas dzērienu klāstu ar latte un kapučīno dekadentiskai noskaņai. Tāpat kā visi citi augstas klases kafijas automāti, arī automātiskais kafijas automāts ļaus jums kontrolēt kafijas stiprumu, pagatavošanas temperatūru un daudz ko citu, lai katru reizi nodrošinātu perfektu kafijas pagatavošanu. Lielākajai daļai ir arī pašattīrīšanas funkcijas, kas palīdz vienkāršot apkopi, tāpēc tas ir ideāli piemērots lietošanai mājās.

Ja esat kafijas entuziasts, kam garša un svaigums ir ļoti svarīga kafijas sastāvdaļa, automātiskais kafijas automāts mājās jums būs fantastisks veids, kā uzlabot savu kafijas baudīšanas pieredzi, kā arī piešķirt savai dzīvei mājīgu luksusa pieskārienu!


Kāpēc mājās izveidot kafijas stūrīti?

Mūsu mājām vajadzētu būt mūsu mieru un dvēseli atjaunojošai klusuma oāzei, kā to ļoti labi parādīja COVID-19 pandēmijas mājsēde. Neatkarīgi no jūsu budžeta, jūs varat darīt daudz ko, lai uzlabotu savu prieku mājās (populārais jēdziens Hygge). Ja gardas kafijas tases malkošana ir svarīga jūsu dienas sastāvdaļa, ir jēgpilni pārkārtot šo pieredzi no drūzmēšanās pie kopīga pusdienu galda ar jebkuru tīru tasīti rokās, uz kaut ko tādu, kas piešķirtu īpašu rozīnīti. Kurš kafijas cienītājs spētu atteikties no pašam savas kafejnīcas mājās? Tāda ir kafijas stūrīša pamatideja.

Skaisti iekārtota kafijas pagatavošanas stacija ne tikai padarīs kafijas pagatavošanu vienkāršāku un ērtāku, bet arī ļaus jums izpaust savu personību, radīs skaistu papildinājumu socializēšanās un izklaides pasākumiem un pat palīdzēs uzlabot jūsu prāta apziņu, kā arī rosinās jūs atpūsties un justies droši savās mājās. Un tā ir sajūta, kas mums visiem ir vajadzīga!


Laba kafijas stūrīša pamatprincipi

Kafijas stūrīša estētika un pamatdizains ir atkarīgs no jums un jūsu budžeta, taču ir dažas pamatlietas, kas nepieciešamas katrai lieliskai kafijas stacijai.

Atrašanās vieta


Kafijas stūrītim nav jābūt grandiozam, lai tas būtu brīnišķīgs. Tāpēc, ja jūsu rīcībā ir tikai neliela telpa, jūs joprojām varat izveidot kaut ko skaistu. Jūs varat izmantot plauktus pie sienas, skapīti, pārbūvētu kumodi, izvelkamus ratiņus vai daļu no gaiteņa vai letes, ko jūs maz izmantojat. Katram izmēram, stilam un budžetam atradīsies kaut kas piemērots, tāpēc nebaidieties ļaut vaļu savai iztēlei! Mēs iesakām atstāt nedaudz vairāk par pusmetru vietas, kas atkarīga no jūsu izvēlētā kafijas automāta.

Pamatlietas

Atcerieties, ka tādām ierīcēm kā kafijas automāti ir nepieciešama elektrība un ka telpai ir jābūt drošai un aizsargātai (īpaši, ja jums ir bērni vai mājdzīvnieki), un jums vajadzētu radīt atvērtu darba telpu. Pārliecinieties, ka kafijas automāts atbilst izvēlētajai platībai, un vai nu iekļaujiet nelielu bāra ledusskapi savā projektā, vai plānojiet to novietot blakus virtuves ledusskapim. Ja iespējams, mēģiniet paslēpt kabeļus dizainā, lai nodrošinātu estētisku vērtību. Lielākā daļa no mums izmantos galda kafijas automāta modeli, bet, ja jūsu budžets atļauj iebūvējamo kafijas automātu, jums jāspēj izveidot tam jauku korpusu un jānodrošina piekļuve santehnikas un elektrības vadiem.

Glabātuve


Tagad ir pienācis laiks jautrībai! Apkopojiet visas savas mīļākās krūzītes un uzglabāšanas burkas un izveidojiet ap tām estētisku vai tematisku kompozīciju. Vai arī ieguldiet līdzekļus kādā jaunā priekšmetā, kas jūs iedvesmo! Plānojot noteikti sajutīsiet iedvesmu, jo jums ir daudz krāšņu trauku un piederumu, kas piemēroti jebkurai gaumei. Vai jums patīk nedaudz šokolādes pie dzēriena? Novietojiet savā kafijas stūrītī jauku šokolādes trauku. Patīk veselīgs dzīvesveids? Tad pievienojiet stēviju vai saldinātāju ar zemu kaloriju saturu. Ja esat krūzīšu fanātiķis, atlasiet dažus eksponēšanas variantus, lai tos lepni izrādītu. Ja vietas ir maz, izmantojiet rotējošu paplāti, lai palīdzētu jums strādāt ar to, kas ir jūsu rīcībā. Jūs sapratāt domu!

Kā redzat, lieliskas mājas kafijas stacijas pamatjēdzieni ir vienkārši. Runa ir par īpašas telpas izveidi, kas ir viegli lietojama, kārtīga un ērti sakārtota, vienmēr pieejama un tīkama acij. Jūsu kafijas stūrītim ir jābūt tādam, kas uzrunā jūs un to, kas jums patīk, tāpēc nav "nepareiza" veida, kā to izveidot, ja vien tiek ievēroti šie pamati. Tagad ir pienācis laiks pārveidot savu kafijas dzeršanas ieradumu par jautru un pacilājošu ikdienas sastāvdaļu. Kādu iedvesmu jūs izvēlēsieties?