Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) modernizētās telpas Ausekļa ielā ir pieņemtas ekspluatācijā, un no 19. novembra skolas pedagogi un audzēkņi uzsāk mācību procesu būtiski ērtākās, gaišākās un mūsdienīgi aprīkotās mācību telpās, portālu informēja PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Remontdarbu laikā ir modernizētas vairākas mācību telpas, atjaunota viena no labākajām akustiskajām koncertzālēm Liepājā, kas turklāt ir savienota ar skaņu ierakstu studiju un tas sniegs iespēju veikt kvalitatīvus koncerta ierakstus. Ikdienas mācību procesā to novērtēs gan audzēkņi, gan pedagogi.

Būtiski ir arī tas, ka turpmāk skola spēs nodrošināt vides pieejamību, jo ir izbūvēts lifts. Audzēkņu ērtībām ir izveidota arī atsevišķa atpūtas telpa, lai jaunieši var kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku ārpus mācību procesa. Turklāt 1. stāva gaiteņu un foajē zonai turpmāk būs "atvērtāks" plānojums, kas padara telpas plašākas un gaišākas.

"Mūzikas izglītības programmu audzēkņi un pedagogi šādu mācību vidi bija pelnījuši jau sen. Ir ieguldīts milzīgs darbs, un daudz pozitīvu domu, līdz ar to mācību vide topošajiem mūziķiem būs vēl radošāka un mūsdienu prasībām atbilstošāka. Modernizējot telpas, tika saglabātas arī vēsturiskās detaļas, jo tām ir īpaša aura arī mūsdienās. Šis ir saviļņojošs mirklis gan skolas administrācijai un mācību spēkiem, gan arī audzēkņiem. Esmu lepna par paveikto, jo šajā remontdarbu posmā atbildīgi un kvalitatīvi ir strādājuši visi procesā iesaistītie. Paldies visiem par šo darbu," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Savukārt remontdarbi vēl turpinās dienesta viesnīcā, lai labiekārtotu mūsdienu prasībām atbilstošas telpas.

Būvdarbi skolā tiek realizēti, pateicoties Kultūras ministrijas un ERAF atbalstam projekta "Profesionālās izglītības un kompetences centra "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" kultūrizglītības mācību vides modernizēšana" ietvaros.