Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) otrdien, 2.februārī, pulksten 11.00 aicina uz pirmo kopīgo tikšanos Latvijas Mākslas un Dizaina vidusskolu Izglītības metodiķus Zoom tiešsaistes platformā, lai pārrunātu metodiskā darba aktualitātes attālinātā mācību procesa norisē un plānotu jaunus metodiskos seminārus pedagogiem, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Tiešsaistes platformā tiks pārrunātas aktualitātes gan profesionālajos, gan vispārizglītojošajos mācību priekšmetos. Diskusijā aicināti piedalīties pedagogi no Liepājas, Rīgas, Valmieras, Rēzeknes un Daugavpils (Latvijas Mākslas un Dizaina vidusskolas).

Pieredzes apmaiņa ar izglītības metodiķiem ir nepieciešama, lai uzsāktu kopīgu sadarbību šajā attālinātajā mācību procesa laikā. "Tikšanās galvenie mērķi ir pārrunāt vīrusa "Covid-19" laika attālinātā mācību procesa aktualitātes un problēmsituācijas, kā arī meklētu kopīgus risinājumus un ģenerētu jaunas idejas veiksmīgai sadarbībai," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Pedagogu savstarpējā dalīšanās labās prakses piemēros dažādu mācību priekšmetu mācīšanā, piemēram, zīmēšanā, gleznošanā, profesionālajos mācību priekšmetos un vispārizglītojošajos mācību priekšmetos dos iespēju uzzināt citu izglītības iestāžu pieredzi.

Semināru vadīs Sanda Liepa-Vjakse, LMMDV Izglītības metodiķe Mākslas izglītības programmām.

Semināra Zoom saite:
https://us02web.zoom.us/j/88505065651?pwd=dStEMkkxZEJlcGwxV1h3WHRjSkdRQT09
Meeting ID: 885 0506 5651
Passcode: 7947