Nacionālās Apvienības (NA) Liepājas nodaļa izteikusi piedāvājumu vairākām partijām pašvaldību vēlēšanās veidot apvienoto sarakstu, kurā pulcēt valstiski un konservatīvi noskaņotus nozaru profesionāļus, portālu irliepaja.lv informēja NA pārstāvis Arturs Butāns.

NA uzrunājusi Nacionālo Savienību "Taisnīgums", Jauno konservatīvo partiju un "Jauno Vienotību", kā arī plāno uzrunāt vairākus uzņēmējus un nepartejiskus nozaru speciālistus, lai veidotu spēcīgu pieteikumu pašvaldību vēlēšanām. Tāpat pievienošanos VL-TB/LNNK apstiprinājis Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) direktors Uldis Lipskis.

"NA aicina veidot spēcīgu un nacionālkonservatīvu komandu, kurā dominētu profesionalitāte, valstiska pašapziņa un tradicionālo vērtību aizstāvība. Šobrīd norit sarunas ar partiju pārstāvjiem, nozaru profesionāļiem un biedrībām, pēc kurām varēsim vairāk komentēt saraksta veidošanas gaitu. Tautsaimniecības redzējumu veidosim, iesaistot uzņēmējus un uzklausot iedzīvotāju priekšlikumus, tomēr atbalsts ģimenēm ar bērniem noteikti saglabāsies NA vadošā prioritāte," uzsver Butāns.

Nacionālo Apvienību VL-TB/LNNK Liepājas pilsētas domes darbā šobrīd pārstāv Sociālo lietu komisijas loceklis Aivars Brālis un Izglītības komisijas loceklis Normunds Dzintars.