Liepājā divu dienu vizītē 21. un 22. augustā ieradīsies Kanādas vēstnieks Latvijā Džons Morisons, lai iepazītos ar pilsētas uzņēmumiem un izzinātu ekonomiskās sadarbības iespējas.

, aģentūrai BNS pavēstīja Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Pirmajā vizītes dienā plānota tikšanās ar Liepājas domes vadību, kā arī Kultūras un Izglītības pārvaldžu vadību. Dienas laikā iecerēta arī ekskursija pa Jūrmalas parku un Karostu.

Vizītes otrajā dienā vēstniekam plānota ostas apskate, tikšanās ar uzņēmuma "Lauma Fabrics" vadību un biedrības "Latvijas veļas ražotāju asociācija" pārstāvjiem.

Pēc tam iecerēta tikšanās ar uzņēmuma "UPB" pārstāvjiem un kompānijas ražotnes apskate. Kanādas vēstnieka vizītes noslēgumā paredzēta tikšanās ar uzņēmuma "Liepājas Metalurga" vadību un "Baltik IT" pārstāvjiem.

Iepriekšējā Kanādas pārstāvju vizīte Liepājā notika 2009. gadā, kad pilsētu apmeklēja Kanādas parlamenta Senāta priekšsēdētājs Noels Kinsela un Kanādas vēstnieks Skots Heteringtons ar delegāciju.

2003. gadā Liepāju apmeklēja Kanādas Starptautiskās attīstības aģentūras pārstāvis Deivids Millers, lai Karostas sociālās aprūpes centrā atklātu piemiņas plāksni, kas apliecina Kanādas valdības finansiālu atbalstu medpunkta izveidei šajā centrā. Laikā no 1999. līdz 2002. gadam ar Kanādas Starptautiskās attīstības aģentūras atbalstu tika realizēts projekts Liepājas Karostas ilgtspējīgas attīstības veicināšanai.