Lai spertu soli tuvāk tam, ko mēs patiesi vēlamies un kas mums sniedz gandarījumu, nepieciešams tikai uzdrošināties, tāpēc trešdien, 5.augustā, pulksten 18 Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiāle aicina uz Liepājas Speciālās ekonomikas zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja Gata Gintera vieslekciju "Uzdrošināties un mainīt".

Vieslekcija notiks Liepājas pilsētas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolā (Rīgas iela 50), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Drosme nepieciešama arī, lai strādātu darbu, kas mums patiešām patīk, un nav būtiski, kāds ir mūsu vecums, kurā valstī dzīvojam vai kurā valstī ir mūsu sapņu darbs. Arī profesija vai izglītība nav rāmis, kura ietvaros jādzīvo visu mūžu – mainīt ierasto lietu kārtību var ikvienā brīdī. Labākais brīdis, kad to darīt, ir tagad.

"Būt drosmīgam, nebaidīties un pārvarēt sevi, tās ir tikai dažas no panākumu atslēgām. Izkāpt no savas komforta zonas principā nekad nav viegli, kaut arī gadījumi mēdz būt dažādi. Lekcijā dalīšos ar savu pieredzi šajā un arī citos jautājumos. Priecāšos redzēt ikvienu, kurš jau ir gatavs pārmaiņām vai arī tikai meklē virzienu, kur doties," uzsver G.Ginters

Vieslekcijā “Uzdrošināties un mainīt", kuras otrs nosaukums varētu skanēt arī kā “Liepāja – Oslo – Liepāja", Gatis Ginters dalīsies savā pieredzē par to, kā uzdrošināties lielām pārmaiņām un izkāpt no ierastās komforta zonas, lai piepildītu vēlmi, kas ir ikvienam cilvēkam - vēlme justies piederīgam, novērtētam, cienītam. Lekcija ir daļa no projekta “Reģioni iedvesmo", kura ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem.

Gatis Ginters dzimis un uzaudzis Liepājā. Studējis Latvijas Jūras akadēmijā un Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā. Strādājis kompānijā “Air Baltic" un Latvijas Investīciju attīstības aģentūras pārstāvniecībā Norvēģijā. Atgriezies Latvijā 2017. gadā, šobrīd vada Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļu.

Lekcijā aicināts piedalīties ikviens interesents. Vietu skaits klātienē ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, 5.augustā pulksten 18.