Saeimas deputāte Inese Voika dodas vizītē uz Liepāju, lai kopā ar Liepājas valstpilsētas deputāti Daci Bluķi tiktos ar pašvaldības vadītāju Gunāru Ansiņu un citiem pašvaldības pārstāvjiem. Dienas laikā plānota vizīte Liepājas Universitātē un tikšanās ar universitātes rektori Daci Markus. Dienas laikā plānota arī tikšanās Dienvidkurzemes novadā, lai tiktos ar pašvaldības vadītāju Aivaru Priedolu un novada pārvalžu vadītājiem.

Pēcpusdienā, pulksten 16, liepājnieki aicināti piedalīties diskusijā "Laba pārvaldība". Diskusijā piedalīsies Inese Voika, Dace Bluķe, partijas Kustība "Par!" Liepājas nodaļas vadītājs Uldis Zupa, kā arī Domnīcas "Providus" vadošā pētniece labas pārvaldības un pretkorupcijas jautājumos Līga Stafecka. Diskusija norisināsies Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā, Rožu laukumā 5/6.

Pēc diskusijas no pulksten 17 Biedrības namā plānota arī tikšanās ar Liepājas iedzīvotājiem par aktuālo Liepājas pašvaldībā un Saeimā. Visi mīļi aicināti nākt un tikties, uzdot jautājumus, izteikt kritiku vai priekšlikumus.