Liepājas partija, kas mūsu pilsētā pie varas atrodas faktiski jau kopš tās dibināšanas brīža, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) atskaitījusies par pagājušo gadu.
Atšķirībā no vēlēšanu gadiem, ieņēmumu un izdevumu apjoms, kā arī aktivitātes ir visai mērenas. Kā liecina partijas līdzpriekšsēdētāja Gunāra Ansiņa iesniegtais pārskats, kopējie ieņēmumi bijuši 9460 eiro, bet izdevumi 8662 eiro. Tātad "peļņa" visai neliela – 798 eiro.
Partijai pērn saziedoti 9460 eiro, no kuriem lauvastiesu (6250 eiro) četros maksājumos atvēlējis tās nemainīgais līderis Uldis Sesks. Vēl 2014.gadā kontā līdzekļi ienākuši no Viļņa Vitkovska, Guntara Krieviņa, Valda Skujiņa, Vitas Plūksnas un Edvīna Strika, liecina KNAB mājaslapā pieejamā informācija. Biedru naudā samaksāti 6 eiro.
Pērnā gada izdevumu pozīcijās norādīta telpu noma (1707 eiro), sakaru pakalpojumi (936), reklāma (140), citi pakalpojumi (1640), darba algas un citi maksājumi fiziskām personām (2844), izdevumi saistībā ar iespieddarbiem (1278) un citi izdevumi (117).
Gada pārskatā teikts, ka partija uz nenoteiktu laiku pastāvīgi nodarbina divus cilvēkus – biroja vadītāju un grāmatvedi. Kopējā darba algas kopsumma (bruto) bija 2280,75 eiro. Nomaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa summa ir 527,38 eiro, bet socnodoklī 2014.gadā nomaksāti 896,18 eiro.
Salīdzinot šo pārskatu ar vēlēšanu gadiem, redzams, ka naudas plūsma visos virzienos 2014.gadā bijusi 4 – 5 reizes mazāka. Tā, piemēram, 2013.gadā, kad notika iepriekšējās pašvaldību vēlēšanas, Liepājas partijas izdevumi bija 50 062 eiro, bet ienākumi – 42 736. Latos šie cipari pirms diviem gadiem izskatījās nedaudz mazāki.
Liepājas partija dibināta 2004.gada 14.decembrī, bet reģistrācijas apliecību saņēmusi 2005.gada 7.janvārī. Tātad pirms vairāk nekā desmit gadiem.
























