PIKC "Liepājas Valsts tehnikumā" no jaunā mācību gada darbosies Rīgas tehniskās koledžas filiāle, kas dos iespēju iegūt 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību, nedodoties mācīties uz Rīgu.

Kā informē Liepājas tehnikuma Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde, 2016./2017.akadēmiskajam gadam Rīgas tehniskā koledža Liepājas filiālē uzņem valsts akreditētās programmās pilna laika studijām par valsts budžeta finansējumu un pašfinansējumu šādās mācību programmās: autotransports – kvalifikācija – autoapkopes speciālists, elektriskās iekārtas – kvalifikācija – elektrisko iekārtu speciālists un inženiermehānika – kvalifikācija – mehatroniķis vai mašīnbūves speciālists. Mācības notiks pietdienās un sestdienās un to ilgums 2,5 gadi.  

Ikviens, kam ir interese par šīm sfērām un iegūts vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītības apliecinošs dokuments, var līdz 19. augustam pieteikties studijām Rīgas Tehniskās koledžas Liepājas filiālē.  

Dokumentus studijām pieņem Ventspils ielā 51, Liepājā – PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" telpās no pulksten 9 līdz 15. Vairāk informācijas www.rtk.lv vai pa tālruni 26674652.