Saeimas vēlēšanās "Zaļo un Zemnieku savienības" sarakstā tiks pārstāvēti pieci "Liepājas partijas" kandidāti. Kurzemē no ZZS saraksta kandidēs četri pārstāvji, bet viens – Vidzemē.

Kurzemes sarakstā no "Liepājas partijas" vēlēšanās kandidēs pašreizējā Saeimas deputāte, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, Saeimas deputāts Valdis Skujiņš, Liepājas pilsētas domes deputāts un domes Attīstības komitejas priekšsēdētājs Vilnis Vitkovskis un Liepājas Reģionālās slimnīcas ārsts anesteziologs-reanimatologs Ivars Krastiņš. Savukārt Vidzemes vēlēšanu apgabalā ZZS sarakstu vadīs premjerministrs Māris Kučinskis, kurš ir arī "Liepājas partijas" biedrs. M. Kučinskis ir arī ZZS nosauktais premjera amata kandidāts.

"Šīs būs jau trešās Saeimas vēlēšanas, kurās startēsim kopā ar "Zaļo un Zemnieku savienību"," uzsver "Liepājas partijas" priekšsēdētājs Uldis Sesks. "Svarīgi bija izvirzīt kandidātus, kuriem ir pieredze, redzējums un apņēmība. Katrs no "Liepājas partijas" biedriem ir paudis savu apņēmību nākamajā Saeimas sasaukumā pārstāvēt un aizstāvēt Liepājas pilsētas, reģiona un visas Kurzemes intereses un vajadzības, uzsverot, cik svarīgi ir vērtēt dažādu nozaru attīstību valstiskā un reģionālā mērogā." U.Sesks arī uzsver, ka "Liepājas partija" spēj dot spēcīgas personības valsts politikā, īpaši izceļot Aijas Barčas pieredzi.

Katrs no "Liepājas partijas" izvirzītajiem kandidātiem ir paudis savu apņemšanos. Aija Barča uzver, ka jau daudzus gadus gan Saeimā, gan Liepājā viņas darbs vienmēr bijis saistīts ar sociālo, nodarbinātības un veselības aprūpes jomām: "Mērķis un uzdevums ir iespējami izskaust sociālās atstumtības, nedrošības un arī negodīguma riskus. Iedzīvotājiem jābūt drošiem, ka var paļauties uz mūsu valsti. Esmu gatava darbu turpināt!"

Valdis Skujiņš, kurš sarakstā startēs ar 6. kārtas numuru, pauž: "Ja kultūras un izglītības cilvēki, kā arī sabiedrības daļa, kas jau nopelnījusi savu brīvo statusu, bet joprojām vēlas būt aktīvi un godam veikt savu profesionālo pienākumu, uzskata, ka varu kalpot viņiem pa prātam, tad esmu gatavs turpināt!"

Vilnis Vitkovskis Saeimas vēlēšanās kandidēs pirmo reizi un ZZS sarakstā viņš iekļauts ar 9. kārtas numuru. "Vienmēr esmu izvēlējies darītāja, nevis vērotāja vai kritizētāja lomu. Pats cenšos ievērot principu un arī citus mudinu – spriest pēc darbiem, nevis vārdiem!" saka V.Vitkovskis.

Ivars Krastiņš, kurš ZZS Kurzemes vēlēšanu apgabala sarakstā ieņems 14. kārtas numuru, 1990. gada 4. maijā ir balsojis par Latvijas Neatkarības deklarāciju un saka: "Ticu Latvijas nākotnei par spīti ārējam apdraudējumam un iekšējām negācijām. Jāpaceļ galva, jābeidz noniecināt sevi un mūsu valsti un kopā jāceļ godīga, pārtikusi Latvija!"

13. Saeimas vēlēšanās ZZS saraksta līderi katrs savā vēlēšanu apgabalā būs Gundars Daudze – Kurzemē, Māris Kučinskis – Vidzemē, Augusts Brigmanis – Zemgalē, Jānis Dūklavs – Latgalē un Dana Reizniece-Ozola Rīgas vēlēšanu apgabalā.