2021.gada decembrī Liepājas 7.vidusskolā norisinājās skolas un skolas direktora  akreditācija. Skolā akreditēja septiņas izglītības programmas. Iesākot jauno mācību semestri, saņēmām ziņu no Izglītības kvalitātes valsts dienesta, ka skola ir akreditēta uz maksimālo termiņu – 6 gadiem!

Liepājas 7.vidusskolas direktora vietniece audzināšanas jomā Iveta Kalniņa: "Lepojamies, ka 2022.gada 1.septembrī pirmo reizi tiks atvērta 1. klase skolēniem arī ar latviešu mācībvalodu. Visiem 1. klases skolēniem būs iespēja izvēlēties padziļināti apgūt matemātikas un datorikas mācību priekšmetus vai valodas un dizaina mācību priekšmetus. Ja nepieciešams atbalsts, skolēni var mācīties speciālajā programmā skolēniem ar valodas traucējumiem."

Soli pa solim Liepājas 7.vidusskola ar Liepājas pašvaldības atbalstu labiekārto skolu, mācību kabinetus un iegādājas mūsdienām atbilstošu tehnisko nodrošinājumu.

2021./2022. mācību gadā Liepājas 7.vidusskolas 3. c klases skolēni aktīvi piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas organizētajā projektā "Sporto visa klase”. Skola sapņo par labiekārtotu stadionu, kurā sportot varēs ne tikai skolēni, bet visi "Laumas" mikrorajona aktīvie iedzīvotāji.