No pirmdienas, 13.janvāra, tirdzniecības namā "Kurzeme" otrajā stāvā būs pieejama īpaša telpa bērniņu aprūpei – Māmiņu istaba, informē TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.


Rūpējoties par savu apmeklētāju ērtībām un labsajūtu, no šodienas tirdzniecības namā "Kurzeme" mazuļu vecākiem būs iespēja izmantot labiekārtotu telpu, kurā vecāki varēs netraucēti parūpēties par saviem mazuļiem. Aprīkota ar atbilstošām mēbelēm, šī telpa nodrošinās iespēju ērti pabarot, pārtīt, uzsildīt ūdeni, un citādi  aprūpēt mazuli.   


Sadarbībā ar zīmolu "Happy Latvia" mazuļiem tiks nodrošinātas arī bezmaksas bērnu higiēnas preces, kuras nepieciešamības gadījumā būs pieejamas Info centrā.    
Māmiņu telpas atslēgas varēs saņemt 1. stāvā, tirdzniecības nama Info centrā vai veikalā "Kidz One", 2. stāvā. Bērnu ratiņus ir iespējams novietot gaitenī, blakus telpai. Atgādinam, ka arī 3. stāvā ir pieejams mazuļu pārtinamais galds.


"Ņemot vērā, ka šāda veida telpu pilsētā trūkst, esam ļoti gandarīti, ka mums ir izdevies atrast papildus telpu, un priecājāmies, ka šādā veidā varam atbalstīt jaunos vecākus, radot draudzīgāku vidi mūsu klientiem. Jau tuvākajā laikā, pavasara sākumā, klientu ērtībām, būs pieejami divi lifti, līdz ar to arī piekļuve augšējiem stāviem būs ērtāka." – tā par Māmiņu istabu mārketinga vadītāja Alīna Skangale.


Projekts tapis sadarbībā ar zīmoliem "Happy Latvia", "Palmers", veikaliem "Zvaigzne ABC" un "Pus12".