No 21.septembra līdz pat 1.novembrim tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā apskatāma radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" audzēkņu darbu izstāde "Flora un kripatiņa faunas".

Izstāde ir kā atvadu sveiciens vasarai. Darbos ir apskatāmi daudzveidīgi ziedi un augi, klusās dabas kompozīcijas un kukainīši dažādās mākslas tehnikās, kas tapuši vasaras mākslas nodarbībās.

Darbu autori ir radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" audzēkņi vecumā no 3 līdz 14 gadiem. Izstādē vienotā ekspozīcijā ir apskatāmi jauktā tehnikā veidoti krāsaini un koši darbi. Kopā izstādē apskatei ir izlikti 35 darbi.

Studijas vadītāja Ilze Elizabete Romančenko: "Izstādē aplūkojamos darbus apvieno vienotais temats par dabas daudzveidību. Bērni pētīja dabas formas, faktūras un krāsas. Darbos var redzēt rotaļīgumu un dzīvesprieku. Darbi ir koši un krāsaini un saulaini, un tādu novēlam visiem jauno mācību gadu!’’

Audzēkņi studijā apgūst gan klasiskās vizuālās mākslas pamatus, gan eksperimentē arī dažādām mākslinieciskajām tehnikām, kas nodrošina daudzveidīgu tehniku apguvi un sava rokraksta veidošanos, paralēli apgūstot vizuāli plastiskās mākslas pamatprincipus kompozīcijā, krāsu mācībā un plašajā mākslas valodā. Studija uzņem jaunus dalībniekus visa gada garumā. Nodarbības notiek  trīs vecuma grupās, kā arī pieaugušajiem ir iespēja apmeklēt gleznošanas nodarbības.

Sīkāka informācija studijas mājas lapā www.makslaspasazaradi.lv, zvanot 26379177 vai rakstot mp.radi@inbox.lv.