Partijas "KPV LV" Liepājas nodaļa, kas juridiski vēl nav noformējusies, 8.februārī  pulksten18 aicina uz tikšanos Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja Liepājas nodaļas vadītājs un 13.Saeimas deputāta Ērika Pucena palīgs un konsultants sabiedrisko attiecību jomā Toms Andersons, uz tikšanos ieradīsies visi trīs no Kurzemes saraksta ievēlētie deputāti, kā arī no citiem sarakstiem ievēlētie deputāti un partijas līderi, lai tiktos ar liepājniekiem.

"Liepājas nodaļa ir dibināta, un pastāv, bet nav vēl sakārtotas juridiskās lietas. Nodaļas nolikumu KPV LV valde ir apstiprinājusi, kā arī izvirzījusi nodaļas vadītāju – mani, kurš biedru sapulcē ir ticis ievēlēts," pastāstīja Toms Andersons.  Pēc viņa sacītā Liepājas nodaļa ir otra lielākā aiz Rīgas, un tā dibināta, lai pārstāvētu liepājnieku intereses.

Toms Andersons ir liepājnieks, startēja 13.Saeimas vēlēšanās no KPV LV Kurzemes saraksta ar kārtas numuru 9. Pēc vēlēšanu rezultātiem ieņēmis sesto pozīciju.

Pēc Andersona teiktā, šobrīd Liepājas nodaļa meklē biroja telpas, kuras, visticamāk, būšot jau no šā gada februāra.

"Telpas tiks izmantotas, lai rīkotu biedru sapulces, kā arī uzņemtu interesentus un cilvēkus, kuri par mums balsoja. Mēs vēlamies, lai iedzīvotāju komunikācija ar mums būtu tieša, tāpēc gribam viņus satikt un runāt par aktuālām problēmām klātienē," sacīja Andersons.

Vaicāts, vai Liepājas nodaļa atbalsta Artusa Kaimiņa vai Alda Gobzema spārnu partijā, Andersons atzina, ka liepājnieki nav pieslējušies ne Kaimiņa, ne Gobzema spārnam, bet atbalstot partijas ideoloģiju un uzstādītos mērķus.

"Ieklausāmies gan vienā, gan otrā, gan pārējos valdes locekļos. Mūsu partijā valda demokrātija, un demokrātiskā ceļā arī nonākam pie kopīga rezultāta."