Šāds jautājums par partijas KPV LV līderi Artusu Kaimiņu, kas pavīd šajā Facebook.com diskusijā, varēja rasties arī liepājniekiem, kuri nesen bija atnākuši uz tikšanos ar Kaimiņu Latviešu biedrības namā.

Irliepaja.lv izpratnē zemāk lasāmā liepājnieku diskusija sociālajā tīklā Facebook.com rosina katru nopietni aizdomāties, vai šī populistu partija tik tiešām ir tikai "klauns", kāds katrā galmā ir nepieciešams, vai kaut kas pavisam cits un bīstams – kā "mērkaķis ar granātu". Un vai tie, kas bija sanākuši uz tikšanos Latviešu biedrības namā, ir KPV LV potenciālie vēlētājie vai cilvēki, kas bija atnākuši kā uz teātra vai cirka izrādi?

Dzintars Hmieļevskis Kaimiņš laikam ir visnepieklājīgākais politiķis, kāds mūsu politikā ir bijis – ielauzties citā raidījumā un traucēt tiešraidi... tur ir jābūt izcili alternatīvi apdāvinātam.
Iedomājoties, ka KPV LV varētu nonākt pie varas, pārņem izmisums.
Reinis Pozņaks Šī laikam ir pirmā reize, kad no vēlēšanām ir pat drusku bail.
Dzintars Hmieļevskis Manas sajūtas ir līdzīgas. Iepriekš iznākums varēja būt labāks vai sliktāks, taču tagad draud lieli sūdi.
Rihards Ļesins Pēc 6. oktobra Panorāmas laikā aiz kamerām vienmēr būs kāda kaimiņa balss, kas komentēs raidījuma diktoru un sižetā pausto
Dzintars Hmieļevskis Aha, jauksies sižetu pieteikumos ar "bet jūs pasakiet par mani kaut ko labu!". Ko labu par tādu var pateikt?
Rihards Ļesins Bet kāpēc jūs nepateicāt, ka viņš ir komunists? Bet kāpēc ik pēc stundas nav speciālizlaidums, ka joprojām Latvijā ir OIK?
Dzintars Hmieļevskis un koalīcijas padome
Rihards Ļesins Un jūs zināt, kas es esmu?
Dzintars Hmieļevskis Man Tviterī ir "80 000" sekotāju [no kuriem puse ir roboti]
Jana Egle Briesmīgākais bija tas, ka abi citkārt diezgan spēcīgie un dominējošie raidījuma vadītāji neko nevarēja izdarīt. Sāka pat taisnoties un mēģināja kaut ko pierādīt. Kaut kāda pastardiena, nudien...
Rihards Ļesins Tas ir tāpat kā Krievijas televīzija. Pasaka, ka tu ēd zīdaiņus. Un tad tu it kā saproti, ka tās ir muļķības, bet sanāk taisnoties
Dzintars Hmieļevskis Bet tas labi parādīja, kas šī ir par partiju un kas tie ir par cilvēkiem. Sliktā ziņa ir tā, ka viņu vēlētāji, man šķiet, ir ieslīguši eiforijā un šo partiju bez maz pielūdz. Domāšana ir atslēgta.
Jānis Vecbrālis Divējādas sajūtas. No vienas puses, mērkaķis ar granātu, ko pie šprices nedrīkst laist, jo sataisīs sūdus savā muļķumā, bet no otras puses brīžam tādam amplim kaut kur ir jāparādās. Tas kā akmentiņš kurpē, it kā staigāt var, nav laika vai slinkums, vai situācija neļaujt noģērbt un izpurināt, kad staigā un pa brīžam atgādina, brīžam traucē, brīžam besī, bet pienāk brīdis, ka kaut ko dari lietas labā. Ja uztver kā kaimiņa suni, kas pa nakti sāk riet tikko tu iemidzis un neļauj gulēt, tad jāskatās, ko labu no tā varam izvilkt
Nu bet viņa prastums ir viņa dzīves stils vai izveidotais imidžs brīžam uzjautrina, brīžam biedē, brīžamparāda mūs pašus
Rihards Ļesins To pēc tam varēs analizēt politoloģijas studenti
Jana Egle tas parādīja tiem, kuri jau tāpat zina... Pielūdzēji gavilē, kā tos korumpētos TV zēnus nolika pie vietas. Super!
Jana Egle Rihards Ļesins politoloģojas studentiem būs liegts analizēt diženā Kaimiņa un Co uzstāšanās.
Rihards Ļesins Tas bija tas, ko uzreiz pēc tam iedomājos :D
Dzintars Hmieļevskis Jana Egle politoloģijas studentiem vajadzēs rakstīt esejas par tēmu "Kaimiņa neatsveramais ieguldījums Latvijas valsts izaugsmē" vai "Kāpēc Kaimiņš ir visu laiku diženākais valstsvīrs".
Rihards Ļesins Tādā valstī dzīvojam :D
Ieva Hmielevska Kreitusei ne prātā nenāk tādus uzdevumus dot
Dzintars Hmieļevskis Ieva Hmielevska nekas – Artuss ar Aldi ieviesīs kārtību. Kreitusi (gan jau veca komuniste, jo veca) aizsūtīs uz akmeņlauztuvēm, un Saule beidzot mūsu valstī varēs uzaust
Elīna Pankovska Man gan šķiet, ka abi vadītāji izturējās profesionāli un nepavilkās uz provokācijām.
Raimonds Knesis Cik labi, ka Dzintars izceļas ar īpašu pieklājību, un pret sievietēm īpaši: "veca komuniste, jo veca ". Interesantas šīs spoguļprojekcijas.
Inga Laugale Kā saka “gudrie”, bieži mums cilvēkos nepatīk, kaitina, tracina tieši tas, kas ir mūsos pašos
Dzintars Hmieļevskis Inga Laugale es neplānoju tuvākajā desmitgadē kandidēt uz deputāta vietu
Ingmars Bahs Jā, nu deputāts un politiķis no viņa nekāds, bet vienu tādu tur vajag, lai ik pa laikam pabaksta tos aizsēdējušos un visgudros perdeļus.
Dzintars Hmieļevskis Ingmars Bahs bet uzsvars jau uz "vienu" :D
Ingmars Bahs Dzintars Hmieļevskis jā, nu vairāk nedrīkst. Citādi klauni pārņems vadību
Raimonds Knesis Perdeļi perdeļus uztur, tāpēc jau visa tā medijperdeļu perdeļošanās. :D
Agris Raipalis Nā, tak tik šitaidam rikteigam politikim jābout, kas vusīm leidzekļīm cīnās, nevis slinkū un oļigarkiem kalpū!
Jana Priedniece Viņš nav politiķis, viņš ir āksts...
Dzintars Hmieļevskis ja skatās no šādas perspektīvas, tad viss ir kārtībā :D
Modris Helds Spicprāši no Liepājas, sanāk, ka tie kas aiz Trampa un vada valsti visi ir āksti
Aiga Aleksandra Pelane pa lielam – jā
Dzintars Hmieļevskis Aiga Aleksandra Pelane neesmu gan ārpolitikas eksperts, bet ir lasīts, ka Trampam ir zināmas nesaprašanās ar savas administrācijas cilvēkiem. Vismaz bija. Tur jau ik pa laikam kādu izmet no darba. Citiem vārdiem sakot, inerces rezultātā kāds normāls cilvēks jau palicis ir :D
[..]
Dzintars Hmieļevskis Rolands Strehers Artuss 'Gaismas glabātājs' Kaimiņš