Kopiena "Impact Hub Liepāja" aicina jauniešus un citus interesentus 3.martā pulksten 18 "Impact Hub Liepāja" telpās (Strautu ielā 4) piedalīties viktorīnas vakarā komandām "Liepājai 397". Pieteikšanās anketa šeit: https://forms.gle/d7ngps7gdNpe9gtg6

Erudīcijas pasākuma mērķis ir izaicināt jauniešus sacensties zināšanās par Liepāju, atsvaidzināt zināmo un uzzināt jaunus faktus par pilsētas vēsturi, arhitektūru, slaveniem un atpazīstamiem liepājniekiem, kā arī pārbaudīt savas spējas strādāt komandā, informē kopienas vadītāja Dana Liniņa.

Pasākuma ietvaros ar iedvesmas stāstu "Kā kļūt par leģendu" dalīsies īpašais viesis un pilsētas patriots Ainārs Virga. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja satikt mūziķi, uzdot jautājumus, veidot diskusijas, kā arī pieteikties oficiālam "Impact Hub Liepāja" biedra statusam. Dalībnieki ir aicināti pieteikties komandās no trīs līdz pieciem cilvēkiem, kā arī katrai komandai būs nepieciešama vismaz viena viedierīce (viedtālrunis vai planšetdators), lai veiksmīgi piedalītos viktorīnā. Viktorīnas vakars "Liepājai 397" tiek organizēts Liepājas pilsētas dzimšanas dienas mēnesī par godu tās 397. gadadienai.

"Impact Hub Liepāja" līderis Mārcis Veits aicina jauniešus iepazīt vēl neatklāto Liepājas pilsētu: "Ainārs Virga un grupa "Līvi" gadu desmitiem devuši savu artavu pilsētas atpazīstamības veidošanā. Ne velti Latvijas kontekstā Liepāja daudziem asociējas ar rokmūziku un īpaši nepieradināmu garu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja ne tikai parakņāties Liepājas vēstures faktos, bet arī pierādīt savu erudīciju un zināšanas par esošiem Liepājas simboliem un personībām komandu sacensībās jeb viktorīnā. Šis noteikti nebūs pēdējais "Impact Hub Liepāja" organizētais viktorīnas vakars, bet tieši otrādi – jauns un aizraujošs veids, kā uzturēt savas zināšanas tonusā visdažādākajos jautājumos."

Pasākums interesentiem pieejams bez maksas klātienē, iepriekš aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/d7ngps7gdNpe9gtg6

"Impact Hub" ir vieta, kur kolektīvas rīcības risina gan globālus izaicinājumus, kā nabadzība, bads, zema izglītības kvalitāte, dzimuma līdztiesība, pieeja tīram ūdenim, enerģijas resursu patēriņš, ekonomikas augšupeja, gan katrai lokācijas vietai un kopienām aktuālas problēmas. "Impact Hub Liepāja" paver iespēju gan Liepājas, gan visas Baltijas uzņēmumiem, biedrībām un organizācijām un sabiedrībai kopumā būt daļai no spēcīgas vispasaules kopienas un kopā veidot taisnīgu un ilgtspējīgu pasauli.

Vairāk informācijas meklē "Impact Hub Liepāja" mājaslapā un Facebook lapā.