Šogad Teodora Breikša ielas svētki turpina iesākto tradīciju un iedzīvina Jaunliepāju ar pagājušā gadsimta 20./30. gadu noskaņu, jo tieši tas bija laiks, kad tur valdīja rosība un attīstība.

Kā atklāj radošās telpas "Ideju bode" īpašniece Krista Kalnarāja, visas dienas garumā no pulksten 10 līdz 17 klātesošos priecēs muzikāli priekšnesumi, ģimenes ar bērniem varēs piedalīties radošajās darbnīcās, notiks ekskursijai pa Jaunliepāju, darbosies žurnālu un avīžu maiņas punkts.

No pulksten 10 un visas dienas garumā svētku atbilstošo noskaņu uzturēs pagājušā gadsimta 30. gadu latviešu mūzikas pazinējs un dažu Rīgas skaņu plašu fabrikas "Bellacord – Electro" plašu īpašnieks Indulis Jirgensons.

Pulksten 11 uz skatuves kāps Rucavas kapela "Paurupīte.

No pulksten 12 līdz 12.30 uzstāsies Liepājas Sarkanā krusta nodaļas senioru ansamblis "Dzirkstele".

Pulksten 13 klausītājus priecēs "Gulbju dīķa jazz band". Mūziķi spēlē džeza kompozīcijas, kas ir gan klasiskais džezs, gan jautras improvizācijas izmantojot akordeonu.

No pulksten 14 līdz 14.30 Jaunliepājas ansamblis "Labākie gadi".

Pulksten 14 pie radošās telpas "Ideju bode" notiks pulcēšanās ekskursijai kopā ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu. Šoreiz sarūpēta ekskursija uz Jaunliepājas ugunsdzēsēju depo un turpat pretī esošo Liepājas Mārtiņa Lutera luterāņu baznīcu. Abi objekti glabā daudz interesantu kultūrvēstures faktu un liecību, par kurām būs iespēja uzzināt ikvienam ekskursijas dalībniekam.

No pulksten 15 līdz 16 uzstāsies džeza kvintets "JAZZ 45 (JAZZ for Five)". Šie mākslinieki apvienojušies pirms četriem gadiem, lai priecētus klausītājus ar džeza mūzikas improvizācijām. Kā papildinājums šiem kungiem, būs viesi no Ventspils Mūzikas vidusskolas.
Līdz pulksten 17 skanēs senās plates. Svētku noslēgumā visas bagāžnieku tirgū nepārdotās preces būs iespēja ziedot veikalam "Otra elpa".

Visas dienas garumā bērniem un vecākiem būs iespēja iesaistīties "Krāsu Karuselis" un "ZINOO Liepāja" radošajās darbnīcās. "Krāsu karuselis" rādīs lielo burbuļu pūšanu, palīdzēs bērniem iejusties  Latvijas mežu zvēru lomā un aicinās spēlēt spēles. Savukārt Zinātnes centrs "Zinoo Liepāja"  piedāvās robotu un raķešu darbnīcu, kā arī būs iespēja apskatīt dažādus balansa eksponātus.
Darbosies arī velo darbnīca, kurā varēs tikt pie kādas trūkstošas rezerves daļas vai saņemt konsultāciju.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā darbosies žurnālu un grāmatu maiņas punkts, tāpēc ikviens, kam mājās sakrājušies izlasīti žurnāli vai grāmatas, aicināts atvest tās uz svētku maiņas punktu, kas darbosies pie radošās telpas "Ideju bode".

Lai radītu atbilstošu svētku atmosfēru, ikviens svētku apmeklētājs, dalībnieks un tirgotājs tiek aicināts tērpties un iejusties atbilstoši pagājušā gadsimta 20./30. gadiem.