Atzīmējot Annas dienu, piektdien un sestdien, 23.un 24.jūlijā, visas dienas garumā no pulksten 10 līdz17 Rožu laukumā rosīsies amatnieki, kas ieradīsies Liepājā no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. Īpaši meistardarbi un netradicionāli piedāvājumi, kurus nepiedāvā nevienā citā tirgotavā, informē biedrības “Etno Liepāja” vadītāja Madara Lubāne.

Rožu laukumā notiks liela rosība: gan liepājnieki, gan tūristi un pilsētas viesi varēs nestedzīgi pastaigāties un nopirkt augstvērtīgus etnogrāfiskus un ar rokām darinātus meistardarbus, kuros ieliktas labas domas. Būs svētku rotas, izšuvumi, tautiski un stilizēti tērpi, pašdarinātas dāvanas, Latvijā radīti dizaineru, mākslinieku un amatnieku produkti.

Varēs iegādāties smalkus izstrādājumus no īstas kazu vilnas, sudraba un bronzas etnogrāfiskās rotas, pērļu rotas, apgleznotus porcelānu un dabīgo linu, dizaineru radītas kleitas un cepures, dekoratīvas lietas mājai. Plašs piedāvājums būs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tamborētas galvas segas un lakatiņi, apģērbi un ar mīlestību radītas rotaļlietas. Amatnieki un daiļamata meistari piedāvās iegādāties arī keramiku, dažādus darinājumus no dabīgās ādas un dzintara, aromātiskās sveces, dabīgo kosmētika, tamborētas rotaļlietas un induviduāli adītus džemperus, kā arī dekoratīvus, no metāla kaltus dārza priekšmetus un dizaineru radītas somas. Piedāvājumā būs pat “fiksie tetovējumi” un stikla suvenīri.

Laipni aicinām liepājniekus un Liepājas viesus uz Annas dienas jeb, tā dēvētās, Saimnieču dienas amatnieku un dizaineru tirdziņu Liepājā, Rožu laukumā! Sagaidīsim šo nedēļas nogali Annas un Jēkaba dienu tradicionāli un ar iepirkšanās prieku!

Amatnieku tirdziņu organizē biedrība "Etno Liepāja", ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības un drošas iepirkšanās nosacījumus ielu tirdziecībā.