Iedzīvotāji ar bērniem šajā nedēļā aicināti uz diviem bezmaksas pārgājieniem, kas būs veltīti ģimenes stiprināšanai un veselības veicināšanai. Tajos būs apvienota gan aktīva kustība, gan dažādi uzdevumi, ko vadīs mākslas terapeite un psiholoģe, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pārgājieniem aicinātas pieteikties ģimenes ar bērniem vienā no divām grupām šādos vecuma posmos:

• Piektdien, 15. septembrī, pulksten 17 – ģimenes ar bērniem līdz 7 gadu vecumam. Starts Zirgu salā pie Dabas mājas, lai kopīgi veiktu maršrutu līdz Raiņa parkam.
• Svētdien, 17. septembrī, pulksten 11 – ģimenes ar bērniem 7–11 gadu vecumā. Starts pie Dienvidu fortiem, lai kopīgi veiktu maršrutu pa Liepājas pludmali līdz Kūrmājas prospektam.

Pieteikšanās pārgājienam, sūtot īsziņu uz tālruni: 27833180, norādot datumu, bērnu vecuma grupu un ģimenes locekļu skaitu, kas piedalīsies pārgājienā.

Pārgājienus vadīs pieredzes bagātās treneres Dace Dieviņa un Kristīna Petermane. Katrs pārgājiens tiks iesākts ar dalībnieku reģistrāciju, ievadinstruktāžu un informāciju par drošības jautājumiem, kā arī kopīgu iesildīšanos. Pārgājiena laikā dalībniekiem paredzēti dažādi uzdevumi, ko vadīs mākslas terapeite un psiholoģe, lai veicinātu ģimenes vienotību un sadarbību. Pārgājieni tiks noslēgti ar atsildīšanās uzdevumiem un kopīgu maltīti. Uz pasākumu jāierodas ērtā, laikapstākļiem un fiziskajām aktivitātēm piemērotā apģērbā.

Ģimeņu stiprināšanas pasākumi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.