Biedrība "Attīstības platforma YOU+" sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu  "Ideju māju" šobrīd īsteno plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauju, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Aicinām ikvienu jaunieti piedalīties šajā aptaujā un aizpildīt nelielu aptaujas anketu, jo sniegtie vērtējumi ļaus mums kopīgi veidot jauniešiem atbilstošu un atbalstošu vidi mūsu pašvaldībās, informē projektu koordinatore Inga Birzgale.

Anketa pieejama šeit: www.ej.uz/jaunapt

Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 10 – 15 minūtes.

Aptaujā sniegtie novērtējumi un viedokļi nebūs pieejami citiem jauniešiem, skolotājiem vai vecākiem. Tos apkopotā veidā izmantos tikai aptaujas veicēji, kuri veiks datu analīzi.

Aptauja tiek veikta projekta "Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās" ietvaros, kura mērķis ir veicināt Liepājas un Dienvidkurzemes jaunatnes politikas attīstību, jaunatnes dialoga efektivitāti un ilgtspēju pēc administratīvi teritoriālās reformas.

Projektu īsteno biedrība "Attīstības platforma YOU+" sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu  "Ideju māju".

Projekts "Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.