Valsts policija ziņo par vairākiem gadījumiem, kad cilvēki palikuši bez somām, makiem, dokumentiem un mobilajiem telefoniem. Modriem jābūt arī pludmales kafejnīcās.

1.jūlijā pulksten 7 Ziemeļu ielā autobusa pieturā kādai sievietei trīs nepazīstami jaunieši izrāva no rokām somiņu. Materiālie zaudējumi un vainīgās personas tiek noskaidrotas.

29.jūnijā pulksten 20 autostāvvietā Klaipēdas ielā 1988.gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka ir pazudis maks ar dokumentiem un mobilais telefons. Materiālie zaudējumi tiek noskaidroti.

29.jūnijā pulksten 14 Katedrāles ielas galā pludmalē vīrietis konstatējis, ka nozagta viņam piederošā somiņa, kurā atradās pase. Bet 30.jūnijā pulksten 2 pludmales kafejnīcā 1993.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka ir nozagta rokas somiņa ar dokumentiem un mobilo telefonu. Materiālos zaudējumus un notikušā apstākļus noskaidro.

Policija aicina iedzīvotājus izturēties atbildīgi pret savām personīgajām mantām, atpūšoties pludmalē gan diennakts gaišajās, gan tumšajās stundās un neatstāt vērtīgas lietas bez uzraudzības!

2.jūlijā pulksten 20.20 973.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Opel Monterey” pa Tebras ielu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē (1,21 promile). Savukārt pulksten 22.35 1985.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa Ģenerāļa Baloža ielu, būdams alkohola reibumā (2,13 promiles).