Ceturtdien, 30.novembrī, Valsts policijā saņemta informācija, ka pulksten 7.45 Graudu ielā noticis laupīšanas mēģinājums – vīrietis centies izraut somiņu sievietei no rokām. Valsts policijas amatpersonas uzzināja pārkāpēja pazīmes un viņš tika aizturēts, pret viņu uzsākts kriminālprocess, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Strādājot kriminālprocesā, tika iegūta informācija, ka vīrietis Graudu ielā 45 tajā laikā uzbrucis vēl vienai sievietei, kura nav vērsusies Valsts policijā. Likumsargi aicina sievieti atsaukties un vērsties Valsts policijā, zvanot pa tālruņa numuru 110, vai, vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Zināms, ka vīrietis ap pulksten 7.30 Rīgas ielā, pie autobusa pieturas un viesnīcas centies uzbrukt nepilngadīgām personām un pastāv iespēja, ka viņš ir uzbrucis arī citiem iedzīvotājiem vai aplaupījis tos.


Valsts policija aicina neklusēt par noziegumiem, kuri vērsti pret iedzīvotājiem un vērsties policijā tos, kuri cietuši no vīrieša pretlikumīgajām darbībām. Valsts policijā var vērsties, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai vēršoties klātienē policijas iecirknī.