No 24. līdz 28.aprīlim Latvijā un Eiropā notiek Digitālā nedēļa 2023. Latvijā Digitālā nedēļa 2023 tiek organizēta Eiropas Savienības prasmju gada un kampaņas "All Digital Weeks 2023" ietvaros un šogad Latvijā notiks jau 14. reizi.

Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka ir ilggadējs Digitālās nedēļas notikumu sadarbības partneris un piedalās Digitālajā nedēļā 2023 arī 14.reizi, piedāvājot seminārus (bezmaksas) digitālo resursu izzināšanai un apguvei, informē bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Eiropā ALL Digital Weeks 2023 norisināsies no 17. aprīļa līdz 7. maijam. Vairāk informācijas par Digitālo nedēļu 2023 eprasmes.lv un digitalanedela.lv

Digitālo nedēļu 2023 organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem.

Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālais mācību centrs (LCZB RMC) ir sagatavojis piedāvājumu Digitālajai nedēļai 2023 ar mērķi uzzināt, noskaidrot vai precizēt aktualitātes, kuras saistītas ar digitālām iespējām un e-resursiem. Joprojām aktuāli ir jautājumi, kuri saistīti ar medijpratību, tādēļ turpināsim sarunas par medijpratību kopā ar laikraksta "Kurzemes Vārds" redaktori Andu Pūci. Daudz lietderīgas un interesantas informācijas, kuru varam izmantot izglītībā, pētniecībā, izklaidē, arī bibliotekārajā darbā, uzzināsim iepazīstoties ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeja novadpētniecības un digitālo resursu krātuvi "eMuzejs", arī iesaistes platformu "Gadsimta stāsti". Aktualitāti nav zaudējis jautājums – kā sevi un savas finanses labāk pasargāt no krāpniekiem, tādēļ piedāvājam ekspertu stāstījumu par finanšu drošību digitālajā vidē. Daudzus no mums varētu ieinteresēt praktiska nodarbība par tiešsaistes platformu Ciltskoki.lv, kas ir labs palīgs dzimtas vēstures pētīšanā un ciltskoka veidošanā.

Minētie pasākumi notiks no 24. līdz 28.aprīlim, tomēr Digitālā nedēļas un Eiropas kampaņas "All Digital Weeks 2023" aktivitātes bibliotēkā turpināsies.

Visi bibliotēkas organizētie pasākumi ir bezmaksas.

Semināru norises forma: klātiene un tiešsaistes platforma Zoom

Pieteikšanās dalībai: ej.uz/d1ry ; rakstot gita.svarce@liepaja.lv vai zvanot 63422049

Informācija:
www.liepajasczb.lv
#eprasmes23
#ADWeeks2023
 #EuropeanYearOfSkills