Pavasaris un vasara ir laiks, kad mēs vēlamies lielāko dienas daļu pavadīt ārā – svaigā gaisā. Baudīt siltumu un sauli, kas mūsu platuma grādos ir salīdzinoši mazu brīdi. Varētu teikt, ka ir pēdējais brīdis, lai domātu par dārza mēbeļu iegādi, kas lieliski papildinās Jūsu mājas vai vasarnīcas pagalmu.

Dārza dīvāni, divani šūpuļtīkli, galdi, atpūtas krēsli u.c. Ir daudz variāciju, kā Jūs varat papildināt savu pagalmu, lai tas būtu ne vien skaists, bet arī ērts vasarīgiem atpūtas mirkļiem vienatnē vai kopā ar ģimeni un draugiem.

Iespējams, ka Jums jau ir dārza mēbeles, kuru mūžu jeb lietošanas ilgumu vēlaties pagarināt, lai tās varētu lietot vairākas sezonas pēc kārtas. Svarīgi ir regulāra āra mēbeļu kopšana, lai tās varētu izmantot vairākas siltās sezonas pēc kārtas. Visbiežāk veikala piedāvājumā atradīsiet šādā materiāla mēbeles:
• koka mēbeles;
• plastmasas mēbeles;
• dzelzs mēbeles;
• pītās dārza mēbeles.

Koka dārza mēbeles izskatās dabiski, bet to kopšanai ir jāpievērš īpaša uzmanība, ja vēlaties, lai maksimāli ilgu laiku tās izskatītos gluži, kā jaunas. Koka āra mēbeles droši var tīrīt ar ziepēm, kas ir uz eļļas bāzes un ūdeni, tādējādi varēsiet dabūt nost netīrumus. Kad būsiet tās nomazgājuši, ļaujiet tām saulē un vējā nožūt un tikai tad tās iesmērējiet ar āra koka mēbelēm paredzēto līdzekli, kas ļaus tām ilgāku laiku izskatīties gluži, kā tikko pirktām.

Plastmasas dārza mēbeles ir ērtas, jo tās ir ļoti vieglas, līdz ar to tās ātri var pārvietot uz nepieciešamo vietu. Ja ilgāku laiku nebūsiet plastmasas mēbeles kopuši un tīrījuši ar mitru lupatu, tad ūdenim varat pievienot, piemēram, sodu, lai netīrumus vieglāk varētu dabūt nost. Kad būsiet mēbeles nomazgājuši, ieteicams tās ar sausu lupatu notīrīt jeb nosusināt sausas.

Dzelzs dārza mēbeles ir pamatīgas un rada pārdomātu un pārticīgu tēlu Jūsu pagalmā, bet tās ir smagas. Līdz ar to visdrīzāk, ka tās bieži nepārvietosiet, tāpēc pirms to novietošanas kārtīgi apsveriet, vai tā ir īstā šo mēbeļu vieta. Lai ar kādu līdzekli Jūs izvēlētos mazgāt un kopt dzelzs dārza mēbeles, Jums tās allaž pēc tīrīšanas ir jāapstrādā ar speciālo aerosolu, kas paredzēts āra dzelzs mēbelēm, lai tās nesāktu rūsēt.

Pītās dārza mēbeles ir elegantas un gluži vai klasiska vērtība, kas iederēsies jebkura stila mājas vai vasarnīcas pagalmā. Toties to kopšana varētu prasīt salīdzinoši lielas pūles, jo pinumu vietās uzkrājas putekļi, ko visdrīzāk varēs iztīrīt tikai ar lielu daudzumu ūdens. Lai pinumus atgūtu pirmatnējo spīdumu, mēbeles var ieziet ar šim nolūkam paredzēto eļļu. Ja eļļa nav vienmērīgi iesūkusies, tad varat to notīrīt ar sausu lupatiņu.

Dārza mēbeļu iegāde var aizņemt salīdzinoši daudz laika, ja vēlaties piemeklē patiešām ērtas, praktiskas un reizē arī skaistas dārza mēbeles. Tāpēc pirms dārza mēbeļu iegādes būtu ieteicams jau saprast, kādā virzienā vēlaties skatīties. Varbūt pirms dodaties iepirkties vai pasūtat dārza mēbeles internetā, varat apdomāt, kāda materiāla mēbeles Jūs vēlaties un, kas iederēsies Jūsu pagalmā.

Interneta veikalā 220.lv varat atrast un iegādāties visdažādākā materiāla dārza mēbeles, kas papildinās Jūsu pagalmu un kalpos Jūsu atpūtas un atelpas brīžiem starp vasaras darbiem un pienākumiem. Vasara ir laiks, kad daudzi no Jums darbojas dārzā un kopj piemājas vai vasarnīcas apkārtni. Bet paturiet prātā, ka vasara ir īsa un būtu jāatrod arī laiks atpūtai, saules un siltuma baudīšanai.