Saistībā ar konstatētiem "Covid–19" saslimšanas gadījumiem no 25.februāra līdz nedēļas beigām tiks slēgta pirmsskolas izglītības iestāde  "Mazulītis", informē Liepājas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Ņemot vērā radušos situāciju un paaugstinātu saslimstības risku, aicinām vecākus, kuriem ir iespēja, šodien izņemt savus bērnus no iestādes.

Līdz trešdienai, 24.februārim, bērnudārzā 3 grupas jau atradās karantīnā. 23.februārī personālam (38 darbiniekiem) tika veikta kolektīva testēšana, četriem darbiniekiem tika apstiprināta saslimšana, bet pieciem darbiniekiem jāveic atkārtots tests 24 stundu laikā. Saslimšanas pazīmes konstatētas arī ēdināšanas blokā.

Iestādē tiks veikti pastiprināti drošības pasākumi un dezinfekcija. Novēršot saslimšanas riskus, iestāde darbu varētu atsākt nākamajā nedēļā.

Aicinām bērnu vecākiem un personāla kontaktpersonām tuvāko dienu laikā pastiprināti novērot savu un tuvinieku veselību un nepieciešamības gadījumā sazināties ar savu ģimenes ārstu.