Liepājas reģionālās slimnīcas valde noslēgusi terminētu darba līgumu ar bijušo slimnīcas valdes priekšsēdētāju, eksministru Juri Bārzdiņu.

Kā portālu informēja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks, ar Juri Bārzdiņu noslēgts līgums par organizatorisku darbu veikšanu sakarā ar slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas nodošanu ekspluatācijā un darbības uzsākšanu jaunajā piebūvē.

Šajā laikā Bārzdiņš pildīs projektu vadītāja pienākumus. „Viņš izstrādās loģistiku sadarbībai starp struktūrvienībām vecajās un jaunajās telpās, kā arī atsevišķu slimnīcas struktūrvienību pārvietošanai uz jaunajām telpām, nepārtraucot klientu apkalpošanu,” skaidroja Striks.

Šos pienākumus Bārzdiņš veiks laikposmā no 16.maijā līdz 15.jūnijam.

Kā jau rakstījām, pērn Bārzdiņš masu medijiem noliedza gan to, ka atgriezīsies iepriekšējā darbavietā, gan to, ka kandidēs uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) vadītāja amatu, ko vēlāk tomēr darīja. Tāpat Bārzdiņš aģentūrai BNS savulaik bija izteicies: „ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka nepalikšu Liepājas partijā (par kuras biedru viņš kļuva trīs dienas pirms sēšanās ministra krēslā.)”, tomēr pēc tam noliedza izskanējušo informāciju.

Patlaban Liepājas reģionālā slimnīca turpina 2009.gada 1.augustā, laikā, kad Bārzdiņš bija slimnīcas valdes priekšsēdētājs, uzsākto ERAF projektu “Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, ko sākotnēji bija plānots beigt līdz 2011.gada 31.maijam, bet tad projektu pagarināja līdz 2012.gada 31.martam.

Projekta ietvaros bija plānots izbūvēt piebūvi, kurā atradīsies Sterilizācijas un Laboratorijas telpas, uzņemšanas nodaļa plānveida pacientiem, Operāciju bloks ar piecām renovētām operāciju zālēm.

Jaunās piebūves svinīga atklāšana paredzēta 31.maijā.