Bijušais veselības ministrs ne noliedz, ne apstiprina neoficiālo informāciju, ka atkal varētu strādāt Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Pēc portāla rīcībā esošās neoficiālās informācijas eksministrs un bijušais Liepājas reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Bārzdiņš gatavojas atgriezties savā bijušajā darbavietā – slimnīcā.

Kā portālam atzina slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase, tāds nodoms esot. „Bārzdiņam ir potenciāls, un slimnīca varētu izmantot viņu savā labā,” atzina Grase. Bārzdiņš slimnīcā bija redzams arī pērnā gada pašā nogalē, kad tur atklāja runas un balss laboratoriju.

Liepājas reģionālās slimnīcas kapitāldaļu turētājas – Liepājas domes – pārstāve Ineta Stadgale gan portālam sacīja, ka viņai šādas informācijas [par nodomu pieņemt darbā Bārzdiņu] neesot un neesot arī iesnieguma no paša Bārzdiņa.

Pats Juris Bārzdiņš, vaicāts, vai gatavojas atgriezties Liepājā, portālam sacīja: „Vēl nevaru apstiprināt to, ko sakāt.” Savukārt uz jautājumu, vai eksministram ir šāds nodoms, Bārzdiņš atbildēja: „Man ir dažādi nodomi”.

Pērn Bārzdiņš masu medijiem noliedza gan to, ka atgriezīsies iepriekšējā darbavietā, gan to, ka kandidēs uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) vadītāja amatu, ko vēlāk tomēr darīja. Tāpat Bārzdiņš aģentūrai BNS savulaik bija izteicies: „ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka nepalikšu Liepājas partijā (par kuras biedru viņš kļuva trīs dienas pirms sēšanās ministra krēslā.)”, tomēr pēc tam noliedza izskanējušo informāciju.

Patlaban Liepājas reģionālā slimnīca turpina 2009.gada 1.augustā, laikā, kad Bārzdiņš bija slimnīcas valdes priekšsēdētājs, uzsākto ERAF projektu “Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, ko sākotnēji bija plānots beigt līdz 2011.gada 31.maijam, bet tagad projekts pagarināts līdz 2012.gada 31.martam.

Projekta ietvaros plānots izbūvēt piebūvi, kurā atradīsies Sterilizācijas un Laboratorijas telpas, uzņemšanas nodaļa plānveida pacientiem, Operāciju bloks ar piecām renovētām operāciju zālēm.