Piektdien, 23.martā, pulksten 18 tiks atklāta jauno mediju mākslinieces, Liepājas Universitātes docētājas Paulas Vītolas personālizstāde "Gaismas darbi".

Tā būs apskatāma no 26. marta līdz 26. aprīlim LiepU Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes galerijā Kūrmājas prospektā 13, 2. stāvā būs apskatāma. Ieeja bez maksas.

Māksliniece savos darbos atklāj gaismu kā mediju, kā informācijas nesēju.

Māksliniece Paula Vītola ir absolvējusi Jauno mediju mākslas studiju programmu Liepājas Universitātē, kur šobrīd strādā par pasniedzēju un turpina studijas doktorantūrā – abi izstādē apskatāmie darbi ir daļa no mākslinieces topošā promocijas darba, kurā tiek pētītas cilvēku attiecības ar komunikāciju tehnoloģijām dažādos laika posmos.

Māksliniece galvenokārt darbojas mediju mākslas, mediju arheoloģijas un mākslas kā pētniecības laukā un savā praktiskajā darbībā eksperimentē ar dažādām tehnoloģijām, dabas parādībām, meklējot jaunus izteiksmes līdzekļus un veidus kā tām darboties un kā uz tām skatīties. Paula Vītola aktīvi piedalās izstādēs un viņas darbi ir tikuši izstādīti starptautiski nozīmīgās izstādēs Latvijā, Francijā, Īrijā, Spānijā, Nīderlandē, Somijā.    

Paulas Vītolas izstāde "Gaismas darbi" Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas fakultātes galerijā Kūrmājas prospektā 13 apskatāma līdz 26. aprīlim.