Kā informē pašvaldība, Liepājas domes ārkārtas sēdē piektdien, 28.jūnijā, deputāti apstiprināja pašvaldības 2012.gada publisko pārskatu.

Tajā detalizēti sniegta informācija par nodarbinātību, uzņēmumiem, rūpniecību, investīcijām, ostas darbību, tūrismu, pašvaldības projektiem, Liepajas pilsētas pašvaldības finanšu resursiem un citām nozarēm.

"2012.gads Liepājai ir bijis nozīmīgu pārmainu gads. Tieši šajā gadā liepājniekiem bija iespēja ieraudzīt tik daudzus jaunus un vērienīgus objektus, pie kuriem darbi bija aizsākti pirms vairākiem gadiem. Ir pabeigta Zirņu un Ganību ielu rekonstrukcija, kas būtiski mainījusi transporta plūsmu visā pilsētā. Tāpat jaunus un skaistus vaibstus ir ieguvusi gan Liepajas muzeja vēsturiskā ēka, gan arī Liepājas reģionālā slimnīca. Nebijušas pārmaiņas piedzīvo arī viss Ezerkrasta mikrorajons, kur tapusi pilnīgi jauna tramvaja līnija. Esam pirmā un vienīgā pilsēta Latvija, kur pēc neatkarības atjaunošanas ir izbūvēta jauna tramvaja līnija,” Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks norāda publicētajā pārskatā.

Ar 2012.gada publisko pārskatu varat iepazīties Liepājas pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā Pašvaldība / Budžets, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.