Futbola klubs  "Liepāja" visus  20. septembra spēles ar BFC "Daugavpils" ienākumus ziedojis Sociālā dienesta Bērnu namam rotaļu laukuma ierīkošanai.

Savukārt līdzjutēji, kuri apmeklēja šo spēli, saziedojuši rotaļlietas un dažādus piederumus skolai bērniem no daudzbērnu un sociālā riska ģimenēm, kurus tālāk nodos Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta daļas darbinieki, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Sociālais dienests izsaka pateicību futbola klubam "Liepāja" par iniciatīvu sniegt palīdzību Liepājas bērniem, kuriem šis atbalsts visvairāk nepieciešams. Par saziedoto naudu 650 eiro apmērā Bērnu nams plāno turpināt labiekārtot rotaļu laukumu pašiem mazākajiem bērniem, iegādājoties vingrošanas sienu un citus elementus.

Kā zināms, futbola klubs "Liepāja" kopā ar Liepājas mēru Uldi Sesku 26.augustā pieņēma "ALS ice bucket challenge" jeb Amiotrofiskās laterālās sklerozes ledus spaiņa izaicinājumu un publiski aplējās ar ledus aukstu ūdeni. Šī akcija pasaulē ir aizsākusies ar mērķi palīdzēt cīņā ar smago slimību, taču tās galvenais mērķis ir rosināt sabiedrību uz labdarību. Liepājas futbolisti kā savu labdarības projektu izvēlējās atbalstu Liepājas Bērnu nama audzēkņiem rotaļu laukuma izveidei, iesaistot arī 20.septembra mājas spēles skatītājus un komandas līdzjutējus.