Foto no personīgā arhīva.


Kurzemes rajona tiesa ar 2021. gada 4. novembra lēmumu civillietā Sigitas Pļaviņas prasībā pret SIA "Liepājas teātris" par darba līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu, atjaunošanu darbā un morālā kaitējuma piedziņu ir apstiprinājusi starp Sigitu Pļaviņu un SIA "Liepājas teātris" noslēgto izlīgumu un civillietā izbeigusi tiesvedību, portālu irliepaja.lv informēja tiesa.


Portāls irliepaja.lv jau vēstīja, ka Kurzemes rajona tiesas tiesnesis Iļja Grigorjevs 6. oktobrī uzsāka skatīt no Liepājas teātra atlaistās aktrises Sigitas Pļaviņas (Jevgļevskas) prasību pret Liepājas teātri par darba līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu, atjaunošanu darbā un morālā kaitējuma piedziņu. Tomēr pēc Pļaviņas lūguma, jo bijis pārāk īss laiks, lai sagatavotos tiesai, sēde tika atlikta līdz 4. novembrim. Starplaikā puses vienojušās par izlīgumu.


Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins portālam irliepaja.lv atteicās komentēt izlīgumu, tikai atklāja, ka atpakaļ darbā aktrisi nepieņems un arī morālais kaitējums netiks atlīdzināts.