Piektdien, 7. jūlijā, 17.–19. gadsimta interjera muzejā “Hoijeres kundzes viesu nams” aizvadīta muzikāla un gardi smeķīga “Zivju diena”. Visas dienas laikā Hoijeres krogā bija iespējams nogaršot ēdienus no īpašas, tās dienas, zivju ēdienkartes, vēsturiskā nama apmeklētāji tika cienāti ar kūpinātu Dienvidkurzemes piekrastes pleksti no Jūrmalciema zvejnieka sētas, bet vakara daļā kroga halli pieskandināja muzikāli spilgti un jestri priekšnesumi, portālu informēja Hoijeres kundzes viesu nama vadītāja Ieva Dzintare.

Dienas garumā Hoijeres kroga hallē apmeklētājiem bija aplūkojami arī seni jūras un saldūdens zvejas rīki – venteri, ūdu grozi, tīkli, arķis tīklu lāpīšanai no “Liepājas muzeja” krājuma.

Savukārt muzikālajā vakara daļā, sākot no plkst. 18 īru tautas mūziku un dančus atskaņoja Inese (balss, ģitāra) un Kristaps (balss, vijole) Gaiļi. Pēcāk smalkākas jūras noskaņas uzbūra aktrise Sigita Pļaviņa ar ģitāristu Māri Kupču. Bet “Zivju dienas” noslēgumā Hoijeres krogu un visus muzeja apmeklētājus ar jūras stāstiem, brangām un vēju caurstrāvotām meldijām priecēja aktieris Edgars Pujāts ar Kristapu Pujātu (ģitāra).