Nedēļas nogalē Biznesa inkubatora viesmīlīgajā pagalmā, atzīmējot tīklošanās pasākuma "IT Waffle Meetup" trīs gadu jubileju, pulcējās IT, biznesa un radošās nozares profesionāļi, lai rādītu, ko iespējams radīt šajās jomās, palepotos ar padarīto un smeltos iedvesmu no kolēģu veikuma, kā arī draudzīgā un atraisītā gaisotnē dalītos ar pieredzi, portālu irliepaja.lv informēja Liepājas Universitāte


Pasākuma dalībnieku vidū bija arī Liepājas Universitātes IT un mehatronikas un Jauno mediju mākslas studenti, absolventi un docētāji, kuri prezentēja savus projektus – gan gatavus, gan izstrādē esošus.


Viena no skatuvēm bija atvēlēta Liepājas Universitātei un tajā ar saviem darbiem iepazīstināja universitātes speciālisti Dabas un inovatīvo tehnoloģiju institūta direktora Ulda Žaimja vadībā: par 2D akvatorija monitoringa ierīci stāstīja Andrejs Kukuškins,  Sebastians Štāls-Aploks prezentēja ķermeņa sensorus, Rodrigo Gruntmanis atklāja mehatronikas pasaules smalkumus. Viena no telpām bija atvēlēta Jauno mediju mākslas darbiem, par kuriem studiju programmas direktore Anna Priedola pauda: "Mūsu ekspozīcijā ir gan virtuālā realitāte, gan skaņas māksla, videomāksla, gan ilgtspējas kalkulators."


Liepājas Universitātes pasniedzējs Uldis Žaimis (attēlā), pasākumu nodēvējot par "jomas kongresu", atzina: "Arī jauno mediju māksla ir no IT atkarīga – mēs varam viens no otra iedvesmoties. Šeit atrodas IT un viedo tehnoloģiju zieds – darba devēji un darba ņēmēji, tie, kas mācās un tie, kas māca. Mēs varam noskaidrot, kas ir vajadzīgs pilsētai un sabiedrībai. Šeit ir zinātne bez robežām!"