No 21. līdz 28.jūlijam Liepājas Universitātē (LiepU), Kuršu ielā 20, LiepU Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte (HMZF) organizē 8. starptautisko mākslas simpoziju.

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, simpozijs "Konkrētais un abstraktais vizuālās mākslas kompozīcijā. Plenērs: Laiks" ir lieliska iespēja mākslas pedagogiem, profesionāliem māksliniekiem un interesentiem, kuriem ir tuva mākslas tēma, gan no Latvijas, gan ārvalstīm satikties un dalīties pieredzē par dažādām ar mākslu saistītām tēmām un sevi apliecināt un pilnveidot daudzveidīgās mākslas jomās – glezniecībā, grafikā, fotogrāfijā vai arī dažādu materiālu un tehniku sintēzē.

Simpozija norises laikā paredzētas vakara diskusijas, radošās darbnīcas un mākslas darbu izstāde no līdzvestajiem darbiem, kas tiks papildināta ar  simpozija laikā radītiem mākslas darbiem. Paredzēta arī ekskursija, kas saistīta ar laika tēmu.

Pieteikuma veidlapu var atrast LiepU mājas lapā www.liepu.lv (sadaļa "Pētniecība / Zinātniskās konferences").

Interesenti savu dalību var pieteikt līdz 19. jūlijam pie HMZF sekretāres Solvitas Spirģes – Sēnes, tālr. 29141483, e-pasts: solvita.spirge@liepu.lv.