Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti aicina studentus un jauniešus no 18 gadu vecuma piedalīties hakatonā "Green Tech  III", kas no 22. līdz 24. februārim norisināsies klātienē, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes telpās. 48 stundu ideju maratonā dalībniekiem būs iespēja risināt Latvijā zināmu uzņēmumu piedāvātos izaicinājumus, attīstīt savas biznesa idejas un pretendēt dalībai projektā "Studentu inovācijas programma". Reģistrācija hakatonam, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: forms.gle/JTY69HVSQVBzCp3y8

Hakatons "Green Tech" tiek organizēts jau trešo reizi, lai integrētu studentus un Latvijas uzņēmumus vienotā platformā un veicinātu jauniešu izpratni par uzņēmējdarbību, risinot uzņēmumiem aktuālus izaicinājumus. Dalībnieki ir aicināti ne tikai risināt komersantu izaicinājumus, bet arī attīstīt un pilnveidot savu biznesa ideju, iegūt jaunus sadarbības partnerus un saņemt atbalstu uzņēmējspēju veicinošajā projektā "Studentu inovācijas programma".

"Hakatons ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam izmēģināt savas prasmes uzņēmējdarbības uzsākšanā, attīstīt komandas darba iemaņas un radīt prāta vētru jaunu un inovatīvu ideju tapšanai. Papildus tam jauniešiem būs iespēja smelties zināšanas un pieredzi no mentoriem - savas jomas ekspertiem konsultāciju sesijās, lai saņemtu atbalstu problēmas formulēšanā un izaicinājuma risinājuma radīšanā. Komandas cīnīsies par 3000 eiro balvu fondu un iespēju startēt "Studentu inovācijas programma" projektā", stāsta hakatona koordinatore Zane Feldmane.

Pasākuma laikā tiks organizētas vairākas meistarklases, kas veicinās jaunu prasmju un rīku apgūšanu sekmīgai dalībai hakatonā, kā arī tiks organizētas individuālas mentoringa sesijas, kuru laikā mentori palīdzēs komandām iegūt nepieciešamos datus, piesaistīt nepieciešamos speciālistus un sniegs padomus idejas īstenošanai. Labākās idejas saņems motivējošas naudas balvas un papildu atbalstu idejas attīstībai un biznesa uzsākšanai.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu darba procesu, hakatona dalībnieki tiek aicināti līdzi ņemt savas viedierīces un vismaz vienu portatīvo datoru uz komandu, kā arī tiem nepieciešamās uzlādes ierīces. Organizatori dalībniekiem nodrošinās telpas, kurās strādāt un radīt idejas, kā arī vietu, kur atpūsties un atgūt spēkus. Tostarp dalībniekiem tiks nodrošinātas ēdienreizes. Dalība hakatonā ir bez maksas.

Detalizēta informācija par hakatonu un reģistrēšanās anketa pieejama šeit.

Green Tech Hakatonu III organizē biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Attīstības fondu, Studentu inovācijas programmas "LBTU Studentu inovāciju prasmes un uzņēmējspējas veicināšana" ietvaros, informē klastera sabiedrisko attiecību speciāliste Dana Liniņa.